Naprawa zamków Wieliczka

naprawiony zamek w ŁodziNaprawiamy zamki – profesjonalnie
Pogotowie ślusarskie w Wieliczce zajmuje się awaryjnymi otwarciami drzwi i zamków, a także profesjonalną naprawą zamka. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, gdy zauważą Państwo, że posiadany zamek zaczyna zacinać się lub po prostu nie działa tak sprawnie jak niegdyś. Wykwalifikowany ślusarz przyjedzie, by dokładnie sprawdzić, co dzieje się z zamkiem, a następnie zaproponuje optymalne rozwiązanie. Szybko i sprawnie naprawi uszkodzony mechanizm zamkowy.
 
Naprawa zamków to nasza specjalność. Zatrudniani przez nas fachowcy zajmują się także serwisem zamków. Naprawianie zamków, odkąd w tej miejscowości istnieje oddział naszej firmy, nie jest już żadnym problemem. Nasi specjaliści od ślusarstwa pomogą Państwu w każdej awaryjnej sytuacji  z zamkiem.
Serwis Gerda i serwis Dierre także należy do naszych stałych obowiązków. Jeśli posiadają Państwo sprzęt tych producentów, zachęcamy do systematycznego serwisowania urządzeń. Dzięki naszym staraniom odpowiednio zabezpieczone i konserwowane zamki służyć będą Państwu bezawaryjnie przez długi czas.
Pogotowie zamkowe, jeśli zajdzie taka konieczność, wykona także awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań, a nawet awaryjne otwieranie samochodów. Skorzystaj z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia zawodowego. Nasi ślusarze pomogli już szerokiej grupie osób z tego regionu Polski - teraz stanowią oni zadowolonych z naszych profesjonalnych usług Klientów.
 
Szkolimy kadrę ślusarską
Pogotowie zamkowe w Wieliczce to zespół wysoko wykwalifikowanych ślusarzy. Jesteśmy przekonani, że posiadana wiedza i doświadczenie dają nam możliwość bezinwazyjnego usuwania awarii zamków. Sprawnie i bezszkodowo wykonujemy wszelkie usługi ślusarskie, w tym naprawę zamków. Polecamy się jako profesjonalna kadra ślusarska, doskonale przeszkolona, posiadająca wiedzę w zakresie nowości branżowych oraz bogate doświadczenie zawodowe.


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Wieliczce to:


Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

 
Pogotowie zamkowe - czynne 24 h / dobę
Pogotowie zamkowe w Wieliczce czynne jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W usuwaniu awarii zamków oraz w naprawach zamków Klientom pomagamy także w niedziele i święta. Jesteśmy dyspozycyjni, gdyż awarie zamków zawsze pojawiają się w najmniej oczekiwanych momentach życia naszych Klientów. Telefon do nas 600-277-499
 
 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Krakowie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami