Awaryjne otwieranie drzwi cennik

Kiedy nie możesz otworzyć drzwi do mieszkania…

Rozwiązanie jest tak naprawdę jedno. Jakie? Chwyć telefon i zadzwoń do zaufanego specjalisty z Pogotowia ślusarskiego. Przypadki, w których są zatrzaśnięte klucze w mieszkaniu albo pojawia się nagle inny problem z zamkiem, nie należą do rzadkości. Wiele osób znajduje się w tak nieprzyjemnej sytuacji i wówczas zastanawia się, co zrobić. Niektórzy wpadają na pomysł szarpania się z klamką czy samodzielnego majstrowania przy zamku do drzwi. Nie są to jednak polecane rozwiązania. W ten sposób można sobie bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Dlatego właśnie powstało Pogotowie zamkowe w Krakowie. W razie ewentualnych przygód z zablokowanym zamkiem w drzwiach wejściowych technicy z Pogotowia ślusarskiego błyskawicznie reagują na wezwania. Umożliwia to czas otwarcia placówki, który wynosi aż 7 dni w tygodniu. Nie tylko dostępność, ale i cennik usług ślusarskich w Krakowie przedstawia się obiecująco.

Cena awaryjnego otwierania mieszkań w Krakowie

Oferta Pogotowia ślusarskiego w Krakowie obejmuje usługi ślusarskie z dojazdem, które są realizowane na terenie miasta i okolicznych miejscowości. To już pierwsza wskazówka w temacie tego, ile kosztuje awaryjne otwieranie mieszkania. Poza pracą fachowca na miejscu wlicza się w nią także dojazd oraz niezbędne narzędzia czy nowe zamki do drzwi, jeśli byłaby taka potrzeba. Jak widać, koszt awaryjnego otwierania mieszkania może być różny. Generalnie jednak można przyjąć pewne ramy. Jeśli chodzi o cennik awaryjnego otwierania mieszkań, to zaczyna się on od 170 zł w momencie, gdy mowa o zwykłych, standardowych zamkach do drzwi, które postanowiły się zablokować albo zepsuć, co uniemożliwia wejście do domu. Niektórzy posiadają jednak bardziej zaawansowane systemy zabezpieczeń w swoich domach i biurach. Gdy w grę wchodzą zamki z podwójnym ryglowaniem, zadanie nieco się komplikuje, jednak to nie stoi na przeszkodzie doświadczonym ślusarzom z Pogotowia zamkowego w Krakowie. Pociąga to za sobą jedynie nieco wyższy koszt awaryjnego otwierania drzwi, w którym to przypadku możemy mówić o 250 zł wzwyż. Na ostateczną wycenę zawsze wpływają wymienione czynniki, a w razie potrzeby dobry ślusarz może też przybliżyć, w jakim zakresie odbywają się prace. Ceny usług ślusarskich w Krakowie są zawsze atrakcyjne w odniesieniu do poziomu trudności oraz jakości, którą oferują profesjonalni ślusarze.

Awaryjne otwieranie mieszkań a wymiana zamków

W niektórych przypadkach awaria zamka jest tak poważna, że ślusarz zarekomenduje wymianę go na nowy. Oczywiście decyzja zawsze należy do właściciela mieszkania, jednak może być on pewien, że fachowcy z Pogotowia zamkowego w Krakowie dbają o jak najlepszy poziom obsługi. Proponowane przez ślusarza rozwiązanie problemu z zamkiem będzie więc najlepszym z możliwych. W razie gdyby trzeba było zmienić mechanizm, specjalista z Pogotowia ślusarskiego ma ze sobą kilka bezpiecznych zamków do drzwi, które mogłyby zastąpić stary i zepsuty model. Cena awaryjnego otwierania drzwi będzie wtedy zawierała również koszt nowego zamka.