Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków 24h

Zatrzaśnięte drzwi? Dzwoń po Pogotowie zamkowe!

awaryjne-otwieranie-drzwi-krakowPogotowie zamkowe w Krakowie to firma oferująca najwyższej jakości usługi ślusarskie. Dla nas awaryjne otwieranie mieszkań to codzienność. Każdego dnia realizujemy kilka zleceń związanych z bezinwazyjnym otworzeniem drzwi. Zatrudnieni w naszej firmie ślusarze z łatwością zajmą się tego typu usługami ślusarskimi.
Warto zatrudnić ślusarzy z Pogotowia zamkowego Kraków. To doświadczeni fachowcy, którzy mają rozległą wiedzę ślusarską oraz ponadprzeciętne umiejętności. Dlatego też otwieranie zamków wykonują sprawnie i profesjonalnie. Nie warto wynajmować przypadkowych osób do awaryjnego otwieranie drzwi. Ich interwencja najprawdopodobniej skończy się zepsuciem zamka, zniszczeniem futryny czy uszkodzeni skrzydła drzwi. Po co ryzykować? Lepiej postawić na profesjonalizm działania i błyskawicznie wykonaną usługę.

Dobry ślusarz – kompleksowe usługi

Pogotowie zamkowe w Krakowie zatrudnia wyłącznie ślusarzy z doświadczeniem, którzy potrafią wykonać szeroki wachlarz zadań. W ramach oferowanych przez nas usług ślusarskich znajduje się poza otwieraniem drzwi, także awaryjne otwieranie samochodów.
Jesteśmy gotowi również do bardziej tradycyjnych realizacji. Codziennie wykonujemy montaż i wymianę zamków. Nasi ślusarze wzywani są równie często do zadań związanych z naprawą zamków.
Bogaty wachlarz oferowanych przez Pogotowie zamkowe Kraków usług ślusarskich możliwy jest dzięki szerokiej wiedzy, ponadprzeciętnym umiejętnościom oraz bogatemu doświadczeniu naszych ślusarzy. Sprawdź nas!

Валера Сокуренко
Валера Сокуренко
2023-11-26
Szybkie profesjonalne otwarcie drzwi, polecam Pana Marka
Nadiia Kutia
Nadiia Kutia
2023-11-26
Polecam Pana Marka do zatrzaśniętej drzwie
Alicja Zmarła
Alicja Zmarła
2023-11-25
Pan Marek, zjawil sie w 30 minut od telefonu, otworzyl drzwi w 10 min. Bardzo polecam :)
Marcin S
Marcin S
2023-11-24
Błyskawiczne otwarcie zamka w samochodzie przez Pana Marka :))
Weronika Kolaczewska
Weronika Kolaczewska
2023-11-24
Przemiły Pan Marek błyskawicznie pojawił się na miejscu, gdzie zatrzasnęłam kluczki w samochodzie i w moment otworzył moje autko. Zdecydowanie polecam ❤️❤️
Karolina Krasińska
Karolina Krasińska
2023-11-24
Niezwykłe doświadczenie i fachowa robota Pana Marka! Bardzo dziękuje za pomoc ?
Udko Kurczaka
Udko Kurczaka
2023-11-24
Polecam Pana Marka za fachową robotę, poradził sobie z niemałym zadaniem i trudnymi do otwarcia drzwiami :)
Monke Monke
Monke Monke
2023-11-16
Polecam Pana Marka, skuteczna pomoc przy otwieraniu moich drzwi.
Kornel 144
Kornel 144
2023-11-16
Polecam Pana Marka za profesjonalne otwarcie drzwi.

Dostępni od zaraz!

Wiemy, jak ważny dla naszych Klientów jest czas. Dlatego oferowane przez Pogotowie zamkowe w Krakowie usługi ślusarskie można zamawiać przez telefon – 600-277-499 – przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu! Do otwierania mieszkań i samochodów możemy przyjechać natychmiast! Na inne usługi można umówić się w dogodnym dla siebie czasie. Zapraszamy!

Pogotowie Zamkowe w Krakowie oferuje:

Rozumiemy, jakich problemów mogą przysporzyć zepsute zamki. Dlatego jesteśmy otwarci na Twoje wezwanie każdego dnia, o każdej porze, także w święta i weekendy.
Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dyżur Pogotowia Zamkowego w Krakowie: 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: