Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Łagiewniki

Zatrzasnąłeś drzwi? Dzwoń po ślusarza!

awaryjne-otwieranie-drzwi-krakow lagiewnikiZatrzaśnięte drzwi mogą stanowić nie lada problem! W takiej sytuacji nie warto samemu przystępować do próby otwarcia. Nie warto także prosić o pomoc przypadkowych osób – sąsiadów czy niedoświadczonych ślusarzy. Twoje bezpieczeństwo oraz stan drzwi i zamków wymaga ręki prawdziwego fachowca. Takich może dostarczyć Pogotowie zamkowe Kraków Łagiewniki!
Otwarcie zatrzaśniętych drzwi to robota dla prawdziwych profesjonalistów. Zatrudnieni w naszej firmie ślusarze codziennie wykonują awaryjne otwieranie mieszkań. To zadanie jedynie dla osób, które posiadają obwiednią wiedzę, doświadczenie i umiejętności. W przeciwnym wypadku mogą zniszczyć zamek, drzwi i futrynę.

Pogotowie zamkowe – firma z tradycjami
Pogotowie zamkowe na rynku usług ślusarskich funkcjonuje już przeszło 20 lat. Przez ten czas wykonaliśmy tysiące usług ślusarskich, takich jak naprawa zamków oraz montaż i wymiana zamków. Codziennie realizujemy również bardziej skomplikowane usługi takie jak awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów.
Wszystkie zlecenia zawsze wykonujmy bardzo profesjonalnie. Zawdzięczamy to wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom naszych ślusarzy. Co więcej, dysponują oni najlepszymi, nowoczesnymi narzędziami i sprzętem, które umożliwiają błyskawiczne i nieinwazyjne otwieranie drzwi. Nasze usługi ślusarskie to gwarancja najwyższej jakości.
W Krakowie – Łagiewnikach znani jesteśmy z tego, że błyskawicznie realizujemy otwieranie zamków. To nasza codzienna praca, którą wykonujemy z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Otwieranie mieszkań to nasza pasja!
Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Łagiewnikach to:

Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Zatrzasnąłeś drzwi? Zadzwoń!
Pogotowie zamkowe Kraków – Łagiewniki pracuje przez 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta. Zawsze możesz do nas dzwonić – tel. 600-277-499. Otwieramy drzwi i wykonujemy awaryjne otwieranie mieszkań o każdej porze dnia i nocy. Nam może zaufać!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: