Montaż i wymiana zamków Kraków Łagiewniki

Zleć montaż i wymianę zamków specjalistom!

montaz-wymiana-zamkow-krakow lagiewnikiPogotowie zamkowe Kraków – Łagiewniki to firma realizująca wszelkiego typu usługi ślusarskie. W naszej ofercie znajdują się zarówno specjalistyczne zlecenia typu awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów, jak i powszechnie stosowana naprawa zamków.
Jednakże najpopularniejszą usługą ślusarską, którą wykonujemy codziennie, jest montaż i wymiana zamków. Jesteśmy perfekcjonistami w tej materii. Wynika to z wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy naszych ślusarzy. Potrafią oni wykonać montaż zamków każdego rodzaju. Także wymiana zamków nie stanowi dla nich żadnego problemu. Pogotowie zamkowe w Krakowie w Łagiewnikach jest doskonale przygotowane do realizacji wszystkich zleceń.

Postaw na Pogotowie zamkowe w Krakowie w Łagiewnikach!
Dlaczego warto powierzyć zakładanie zamków oraz wymianę zamków ślusarzom z Pogotowia zamkowego Kraków – Łagiewniki? Za nami przemawia wiele lat doświadczenia zawodowego. Pogotowie zamkowe funkcjonuje na rynku przeszło 20 lat. Zrealizowaliśmy setki tysięcy usług ślusarskich takich jak montaż i wymiana zamków.
Co więcej, nasi pracownicy ciągle się szkolą i dlatego żaden, nawet najnowszy model mechanizmów nie stanowi dla nich  żadnego problemu. Nasi Klienci często pytają ślusarzy, które zamki są najlepsze, które sprawdzą się w konkretnym modelu drzwi. Doświadczenie oraz wiedza pozwala nam wskazać kilka marek, które gwarantują wysoki stopień zabezpieczeń. Należą do nich zamki Gerda, zamki Mottura oraz zamki Dierre.  Są one trudne do otwarcia i stanowią doskonałe zabezpieczenie przed włamaniem i kradzieżą.


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Łagiewnikach to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Zamów usługę ślusarską u specjalistów!
Pogotowie zamkowe Kraków – Łagiewniki pracuje przez całą dobę. Do dyspozycji Klientów jesteśmy także w niedziele i święta. Montaż i wymianę zamków można zamówić telefonicznie – 600-277-499. Wystarczy zadzwonić i wskazać najlepszą dla siebie datę – a nasi ślusarze przyjadą i profesjonalni zrealizują usługę ślusarską.

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: