Montaż i wymiana zamków Kraków Bieżanów

Montaż zamków to nasza specjalność

montaz-wymiana-zamkow-krakow biezanowPogotowie ślusarskie jakie prowadzimy na Bieżanowie w Krakowie to grupa doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy pomagają Klientom w trudnych sytuacjach z zamkami. Posiadamy rozległą wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam na sprawne wykonywanie powierzonych nam zadań. Jesteśmy profesjonalnymi ślusarzami, którzy zawsze z najwyższą starannością podchodzą do pracy. Precyzyjnie usuwamy awarie zamków. Zajmujemy się także innymi pracami ślusarskimi, do których należą montaż i wymiana zamków.

Znani jesteśmy z tego, że wymianę zamków wykonujemy szybko i sprawnie. Montaż zamków, jaki polecamy naszym Klientom to profesjonalna, bezinwazyjna usługa ślusarska, którą wykonujemy niezwykle sprawnie i starannie, z najwyższą dbałością o Państwa mienie. Do naszych codziennych obowiązków należy także zakładanie zamków oraz montowanie zamków.
Polecamy, będące w naszej ofercie, zamki Gerda, zamki Dierre i zamki Mottura – doskonałej jakości urządzenia zabezpieczające mienie. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo, dlatego wszystkie świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości, zawsze starannie i rzetelnie wykonane.
Pogotowie ślusarskie świadczy także usługi awaryjnego otwierania drzwi, awaryjnego otwierania mieszkań oraz awaryjnego otwierania samochodów. Prowadzimy także profesjonalny serwis zamków.

Najlepsi ślusarze w Krakowie
Pogotowie ślusarskie Kraków dzielnica Bieżanów to najlepsi specjaliści od ślusarstwa na rynku. Prowadzimy pogotowie zamkowe, które znane jest z rzetelności i profesjonalizmu. Na rynku usług ślusarskich jesteśmy bardzo konkurencyjni dzięki posiadanej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu.
Systematycznie uczestniczymy w licznych szkoleniach branżowych, dzięki którym znamy nowinki techniczne, jakie pojawiają się na polskim rynku. Wyspecjalizowaliśmy się również w awaryjnych otwarciach oraz sprawnym montażu zamków.


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Bieżanowie to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Pracujemy przez całą dobę
Pogotowie zamkowe Kraków Bieżanów czynne jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele i wszystkie święta. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Jeśli zatnie się lub zepsuje zamek, bądź gdy konieczne będzie awaryjne otwarcie zamków i drzwi – skontaktujcie się z nami! Telefon do pogotowia ślusarskiego 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: