Usługi ślusarskie Kraków Bieżanów

Profesjonalne pogotowie ślusarskie

slusarz-krakow biezanowPogotowie zamkowe na Bieżanowie w Krakowie to zespół doskonale wykwalifikowanych ślusarzy, którzy podejmą się każdego zlecenia, w którym trzeba profesjonalnie zreperować zamek.
Nasi fachowcy posiadają ponad 20 – letnie doświadczenie zawodowe, które obecnie wzbogacają uczestnictwem w licznych szkoleniach zawodowych. Jesteśmy niezwykle konkurencyjni wobec innych firm świadczących usługi ślusarskie w tej dzielnicy miasta.

Awaryjne otwieranie mieszkań jest naszą specjalnością. Do stałych zadań, jakie wykonujemy, należy także awaryjne otwieranie drzwi – każdego rodzaju. Szczycimy się, tym, że znamy wszystkie modele drzwi jakie nabyć można na polskim rynku. Zatem ich otwarcie nie stanowi dla nas żadnego problemu.
Na co dzień zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem samochodów. Chwila nieuwagi może doprowadzić do prawdziwego nieszczęścia w postaci zatrzaśniętych kluczy wewnątrz auta. W takiej sytuacji pogotowie ślusarskie jakie prowadzimy z pewnością okaże się niezwykle pomocne. Awaryjne otwieranie aut – do tego typu zdarzeń wzywani jesteśmy każdego dnia.
Świadczymy także usługi w zakresie montażu i wymiany zamków oraz naprawy zamków. Nasze profesjonalne usługi ślusarskie zostały docenione przez szeroką grupę Klientów.

Pogotowie ślusarskie działa:

Profesjonalnie
Posiadamy olbrzymie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pond 20-letniej obecności na rynku usług ślusarskich. W Krakowie dzielnica Bieżanów pomagamy Klientom w kłopotliwych sytuacjach z zamkami. Bierzemy udział w licznych szkoleniach zawodowych, dzięki którym nabywamy wiedzę o najnowszych metodach awaryjnych otwarć drzwi i zamków. Polecamy się jako zespół profesjonalnych ślusarzy!

Rzetelnie
Zatrudniani przez nas ślusarze zawsze rzetelnie podchodzą do wykonywanej pracy. Jesteśmy rzetelni i dbamy o Państwa bezpieczeństwo. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z dbałością o mienie Klientów. Tak wymieniamy zamki i otwieramy drzwi, że na stolarce drzwiowej lub na lakierze samochodu nie pozostawiamy najmniejszych śladów naszej ingerencji. Profesjonalnie i rzetelnie – tak wykonujemy powierzone nam prace ślusarskie.

Całodobowo
Pogotowie ślusarskie Kraków Bieżanów dyżuruje całodobowo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w niedziele i wszystkie święta. Śmiało można dzwonić do nas nawet w środku nocy, przyjmiemy zlecenie i błyskawicznie zjawimy się na miejscu zdarzenia. Telefon do nas 600-277-499


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Bieżanowie to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: