Usługi ślusarskie Kraków Swoszowice

Profesjonalne pogotowie ślusarskie

slusarz-krakow swoszowicePogotowie zamkowe na Swoszowicach w Krakowie tworzą wyłącznie wysoko wykwalifikowani ślusarze, którzy doskonale znają się na wykonywanym przez siebie zawodzie. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w pracy ślusarskiej, gdyż tyle lat nasza firma funkcjonuje w branży. Z powodzeniem pomogliśmy szerokiej grupie Klientów, którzy z pewnością należą do osób zadowolonych z naszych profesjonalnych usług ślusarskich.
Pogotowie ślusarskie wykonuje awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie drzwi – każdego rodzaju. Klientom pomagamy także we wszelkiego rodzaju awariach zamków na drodze wykonując awaryjne otwieranie samochodów. Zawsze tego typu zlecenia traktujemy poważnie i z wielką dbałością usuwamy powstałą awarię. Po naszej pracy na lakierze auta, czy na drzwiach mieszkania nie znajdą Państwo najmniejszego nawet śladu ingerencji.

Awaryjne otwieranie aut jest naszą specjalnością. Podejmujemy się również montażu i wymiany zamków oraz zajmujemy się naprawą zamków. Pogotowie ślusarskie jakie tworzymy zatrudnia bowiem najlepszych ślusarzy na rynku, którzy świadczą dla Państwa usługi ślusarskie na najwyższym poziomie – zawsze dyspozycyjni, staranni i rzetelni!
Podczas pracy posługujemy się wyłącznie najlepszym, nowoczesnym sprzętem ślusarskim, który daje nam szereg możliwości, w tym bezinwazyjnego wykonywania wszelkich powierzonych nam zadań. Dzięki umiejętnościom i wiedzy pomożemy Państwu w każdej kłopotliwej sytuacji z zamkiem!

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Swoszowicach to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków  

Pogotowie zamkowe działa:

Profesjonalnie
Posiadamy wieloletnie, bo ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte w pracy w zawodzie. Przez tak długi czas obecności na rynku zdobyliśmy również cenne umiejętności, które obecnie wzbogacamy uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych. Jesteśmy najlepszą, wykwalifikowaną kadrą ślusarską na Swoszowicach w Krakowie. Pomagamy Klientom w usuwaniu awarii zamków każdego rodzaju. Nasi fachowcy podejmą się każdego zadania ślusarskiego!

24 h / dobę
Pracujemy na krakowskich Swoszowicach dyżurując 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, gdy zdarzy się nieoczekiwana awaria zamka drzwiowego, czy samochodowego. Polecamy się jako najlepsi, doświadczeni ślusarze, którzy usuną każdą awarię zamka. Telefon do nas 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: