Usługi ślusarskie Wieliczka

Profesjonalne pogotowie zamkowe

slusarz-krakow wieliczkaPogotowie zamkowe w Wieliczce zatrudnia wyłącznie najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy. Na rynku usług ślusarskich funkcjonujemy od przeszło 20 lat, podczas których zyskaliśmy cenne umiejętności i bogate doświadczenie zawodowe. Dzięki temu jesteśmy najlepszymi fachowcami od ślusarstwa na rynku. Polecamy się do każdej pracy, w której zamek odgrywa główną rolę.
Pogotowie zamkowe jakie reprezentujemy, na Państwa zlecenie wykona awaryjne otwieranie mieszkań. Także awaryjne otwieranie drzwi nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Śmiało można stwierdzić, że znamy wszystkie typy drzwi, jakie nabyć można na rodzimym rynku. Dlatego potrafimy Państwu pomóc w każdej trudnej awaryjnej sytuacji.

Awaryjne otwieranie samochodów również należy do naszych specjalności. Awaryjne otwieranie aut wykonujemy sprawnie i całkowicie bezinwazyjnie. Podczas pracy zawsze dbamy o mienie naszych Klientów, a nowoczesne narzędzia, jakimi się posługujemy, pozwalają nam na precyzyjne wykonywanie powierzanych nam zadań.

Naszą specjalnością jest także montaż i wymiana zamków. Również naprawa zamków jest zadaniem, do jakiego w tym podkrakowskim mieście wzywani jesteśmy każdego dnia.
Pogotowie ślusarskie zatrudniające doświadczonych ślusarzy z Małopolski, świadczy dla Państwa usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Przyjeżdżamy na miejsce zgłoszenia awarii i wybawiamy Państwa z kłopotliwych sytuacji z zaciętym lub zepsutym zamkiem.

Pogotowie ślusarskie w Wieliczce działa:

Profesjonalnie
Pogotowie zamkowe w Wieliczce to zespół wykwalifikowanych, doskonale przeszkolonych ślusarzy, którzy podejmą się naprawy każdego zamka. Bierzemy udział w licznych szkoleniach branżowych, by na bieżąco doszkalać swoje umiejętności zawodowe i poszerzać wiedzę na temat nowinek technicznych, jakie pojawiają się na polskim rynku. Pomagamy Klientom w trudnych sytuacjach z zaciętym zamkiem, czy zepsutymi drzwiami. Polecamy się jako najlepsi, profesjonalni ślusarze!

Rzetelnie
Każde przyjęte zlecenie traktujemy indywidualnie. Wykonując usługę ślusarską zawsze dbamy o mienie naszych Klientów. Dysponujemy i posługujemy się wyłącznie najnowszymi narzędziami, które dają nam możliwość bezinwazyjnej pracy. Skrupulatnie naprawiamy i wymieniamy zamki. Niezwykle rzetelnie podchodzimy do wykonywanych prac ślusarskich, a profesjonalizm, jakim się cechujemy, doceniany jest przez zadowolonych z naszych usług Klientów.

Całodobowo
Pogotowie ślusarskie w Wieliczce pracuje dla Państwa 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu, wliczając niedziele i wszystkie święta. Nasz telefon 600-277-499 czynny jest przez całą dobę. Zatem jeśli przydarzy się Państwu awaria zamka lub drzwi, wystarczy skontaktować się z nami – przyjedziemy pod wskazany adres o każdej porze dnia lub nocy.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Wieliczce to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: