Usługi ślusarskie Kraków Prądnik Czerwony

Profesjonalne pogotowie ślusarskie

slusarz-krakow pradnik czerwonyJesteśmy zespołem doskonale wyszkolonych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy na Prądniku Czerwonym w Krakowie tworzą profesjonalne pogotowie zamkowe. Na rynku usług ślusarskich z powodzeniem działamy od ponad 20 lat. W tym czasie zyskaliśmy olbrzymie doświadczenie zawodowe i umiejętności praktyczne. Obecnie nasza wiedza wzbogacana jest uczestnictwem w systematycznie organizowanych szkoleniach branżowych. Szkolimy się dla Was, aby szybko i sprawnie usuwać wszelkie pojawiające się awarie zamków.

Awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie drzwi to nasze specjalności. Tak wykonamy pracę, że na stolarce drzwiowej nie znajdą Państwo nawet najmniejszego śladu naszej ingerencji.
Klientom pomagamy także w usuwaniu awarii zamków samochodowych. Awaryjne otwieranie samochodów to także nasze codzienne zlecenia w tej dzielnicy Krakowa. Awaryjne otwieranie aut również wykonamy nie uszkadzając lakieru pojazdu. Znamy się na zamkach wszystkich aut, jakie spotkać można na polskich drogach. Śmiało można do nas dzwonić w przypadku awarii zamków samochodów marek popularnych oraz luksusowych. Pomożemy w sprawnej naprawie lub bezinwazyjnym otwarciu auta.

Montaż i wymiana zamków oraz naprawa zamków także należą do naszych codziennych zadań na krakowskim Prądniku Czerwonym.
Pogotowie ślusarskie, jakie tworzymy świadczy dla Państwa profesjonalne usługi ślusarskie – zawsze na czas i z dbałością o Państwa mienie.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na dzielnicy Prądnik Czerwony to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków  

Pogotowie zamkowe pracuje:

Profesjonalnie
Pogotowie ślusarskie zatrudnia wyłącznie najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy podejmują się usunięcia wszelkich awarii zamków. Jesteśmy doskonale wykwalifikowanymi fachowcami, którzy szkolą się, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi pojawiającymi się na rynku ślusarskim. Profesjonalnie, szybko i bezinwazyjnie – tak działamy!

Rzetelnie
Pracujemy z najwyższą starannością, dbając o mienie naszych Klientów. Podczas pracy dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który daje nam wiele możliwości, w tym bezinwazyjnego usuwania awarii zamków. Znamy wszystkie modele drzwi i zamków dostępne na polskim rynku i co najważniejsze – potrafimy je otworzyć i naprawić. Polecamy się!

Całodobowo
Pogotowie ślusarskie Kraków Prądnik Czerwony pracuje dla Państwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i wszystkie święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, gdy zdarzy się awaria zamka. Polecamy swoje profesjonalne usługi ślusarskie! Telefon do nas 600-277-499
Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: