Naprawa zamków Kraków Prądnik Czerwony

Naprawimy każdy zamek

naprawa-zamkow-drzwi-krakow pradnik czerownyPosiadamy wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe. Tworzymy pogotowie zamkowe na Prądniku Czerwonym w Krakowie. Nasi ślusarze do doskonali fachowcy, którzy świetnie radzą sobie z każdą awarią zamka oraz drzwi. Naprawiamy zamki w drzwiach wejściowych, w skrzynkach pocztowych i w niewielkich kasetkach na pieniądze.
Naprawa zamków wymaga skrupulatności i użycia nowoczesnego sprzętu. My to wszystko posiadamy – w pracy jesteśmy rzetelni, skrupulatni i dokładni. Posługujemy się wyłącznie najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala nam na bezinwazyjne wykonywanie powierzonych nam zadań.

Prowadzimy również serwis zamków. Profesjonalnie serwisujemy urządzenia zamkowe i instruujemy Klientów w jaki sposób należy dbać o zamek, aby mógł bezawaryjnie działać przez długi czas.
Naprawianie zamków to nasza praca. Na Prądniku Czerwonym w Krakowie prowadzimy serwis Gerda i serwis Dierre. To doskonałej jakości urządzenia zamkowe renomowanych producentów, którzy gwarantują Państwu wysoki stopień bezpieczeństwa.

Pogotowie ślusarskie świadczy usługi w zakresie awaryjnego otwierania drzwi, awaryjnego otwierania mieszkań oraz awaryjnego otwierania samochodów. Wykonujemy montaż i wymianę zamków, a także serwis zamków. Jesteśmy najlepszymi ślusarzami na rynku usług ślusarskich. Polecamy się do wszelkiego rodzaju prac ślusarskich w Krakowie.

Wykwalifikowana kadra to podstawa
Pogotowie ślusarskie zatrudnia na Prądniku Czerwonym w Krakowie wyłącznie najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy z doświadczeniem. Szkolimy naszych fachowców, którzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach branżowych, dzięki którym posiadają bieżącą wiedzę o nowinkach technicznych i metodach naprawczych zamków. Polecamy nasze profesjonalne usługi ślusarskie. Pogotowie zamkowe jakie tworzymy świadczy dla Państwa szeroki wachlarz usług ślusarskich, w tym wszelkiego rodzaju awaryjne otwarcia i naprawy zamków.
Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na dzielnicy Prądnik Czerwony to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

24 / h dobę
Pogotowie ślusarskie pełni całodobowe dyżury ślusarskie. Pracujemy dla Państwa przez całą dobę, gdyż awarie zamków zawsze zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach. Do nas mogą Państwo zadzwonić o każdej porze dnia czy nocy. Połączenie odbierzemy także po godzinie 22 i błyskawicznie przyjedziemy na miejsce zgłoszenia. Wystarczy zadzwonić, telefon do nas 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: