Naprawa zamków Kraków Bronowice

Naprawiamy zamki – perfekcyjnie

naprawa-zamkow-drzwi-krakow bronowicePogotowie zamkowe Kraków dzielnica Bronowice to zespół profesjonalnych ślusarzy z doświadczeniem zawodowym zdobytym podczas 20-letniej obecności na rynku usług ślusarskich. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie – i to daje nam przewagę nad naszą konkurencją. Ponadto pracujemy całodobowo, pomagając Państwu nawet w środku nocy w usuwaniu awarii zamków. Na rynku usług ślusarskich jesteśmy najlepsi!
Naprawa zamków to nasza specjalność. Zadzwoń do nas, jeśli zauważysz, że zamek nie działa tak sprawnie jak kiedyś lub zacina się. Prowadzimy także serwis zamków. Naprawianie zamków to codzienne czynności, do jakich jesteśmy wzywanie w tej dzielnicy miasta. Prowadzimy serwis Gerda oraz serwis Dierre – znanych w świecie producentów, oferujących sprzęt zabezpieczający mienie na najwyższym poziomie.
Dbamy o Państwa mienie, dlatego w czasie pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi, które pozwalają nam na bezinwazyjne wykonywanie powierzonych nam zadań.
Pogotowie ślusarskie wykona, na Państwa zlecenie: awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów. Ponadto montaż i wymianę zamków. Warto skorzystać z profesjonalnych umiejętności zatrudnianych przez nas fachowców!

Wykwalifikowana kadra ślusarska
Pogotowie zamkowe na krakowskich Bronowicach tworzą najlepsi ślusarze na rynku. Uczestniczymy w cyklicznie prowadzonych szkoleniach branżowych, gdyż daje nam to cenną wiedzę na temat nowych metod awaryjnych otwarć, poznajemy także nowe modele drzwi i zamków, jakie dostępne są na polskim rynku. Szkolimy się, gdyż tylko wiedza, połączona z doświadczeniem zawodowym daje najlepsze efekty w postaci fachowo wykonanej pracy. Polecamy nasze profesjonalne usługi ślusarskie!

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na dzielnicy Bronowice to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Całodobowa pomoc
Pogotowie ślusarskie Kraków dzielnica Bronowice pełni 24-godzinne dyżury ślusarskie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w niedziele i święta. Można do nas dzwonić w środku nocy, odbierzemy połączenie, przyjmiemy zlecenie i z pewnością przyjedziemy na miejsce zgłoszenia awarii. Telefon do nas 600-277-499 Warto skorzystać z usług profesjonalnego pogotowia zamkowego!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: