Naprawa zamków Kraków Wzgórza Krzesławickie

Od lat naprawiamy zamki!

naprawa-zamkow-drzwi-krakow wzgorza krzeslawickiePogotowie zamkowe Kraków dzielnica Wzgórza Krzesławickie to profesjonalny team ślusarzy z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży.
Wykonujemy dla Państwa różnorodne usługi ślusarskie, choćby naprawę zamków. W naszej ofercie znajdują się także awaryjne otwieranie aut, awaryjne otwieranie mieszkań czy montaż i wymiana zamków na krakowskich Wzgórzach Krzesławickich.
U nas działa także profesjonalny serwis zamków Dierre oraz serwis zamków Gerda.
W swej branży jesteśmy niekwestionowanymi liderami. Zaufało nam już wielu Klientów, warto do nich dołączyć i wybrać Pogotowie zamkowe Kraków – Wzgórza Krzesławickie! Nasi ślusarze pomogą każdemu – szybko i solidnie!

Profesjonalne usługi ślusarskie!

W Pogotowiu zamkowym na krakowskich Wzgórzach Krzesławickich pracują wyłącznie najlepsi ślusarze z wieloletnim doświadczeniem. Często biorą udział w specjalistycznych branżowych szkoleniach, by podnosić swoje kwalifikacje oraz doskonalić umiejętności praktyczne.
Wykonujemy takie usługi ślusarskie, które poszukiwane są zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje. W ramach naszych obowiązków znajdują się serwis zamków, awaryjne otwieranie aut czy naprawa zamków. Naszym Klientom, którzy pragną przez lata cieszyć się bezawaryjnym działaniem mechanizmów w drzwiach, polecamy serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre.
Pracujemy po to, by przynosić Państwu komfort, zadowolenie, satysfakcję i spokojny sen. Nasi ślusarze zawsze są do dyspozycji! Zapraszamy serdecznie – nikogo nie pozostawiamy bez fachowej pomocy i wsparcia!


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Ślusarze dostępni przez 7 dni w tygodniu – tylko u nas!

Pogotowie zamkowe Kraków – Wzgórza Krzesławickie pracuje przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Nigdy przecież nie wiadomo, kiedy zdarzy się niespodziewana awaria zamka i potrzebna będzie interwencja ślusarza.
Jesteśmy po to, by Państwu pomagać, służyć pomocą i wsparciem – robimy to najlepiej! Aby zamówić jedną z naszych usług ślusarskich, na przykład naprawianie zamków, wystarczy jedynie zadzwonić – tel. 600-277-499. Resztą zaś zajmą się nasi profesjonalni ślusarze – fachowo, solidnie i szybko! Zapraszamy!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: