Naprawa zamków Kraków Czyżyny

Naprawimy Twój zamek

naprawa-zamkow-drzwi-krakow czyzynyPogotowie zamkowe na Czyżynach w Krakowie tworzą najlepsi fachowcy w branży. Nasi ślusarze to profesjonaliści z bogatym doświadczeniem zawodowym i nową wiedzą nabytą na licznych szkoleniach, w których systematycznie uczestniczą.
Naprawa zamków jest naszą specjalnością. Prowadzimy serwis zamków – zachęcamy do skontaktowania się z nami w sprawach serwisowych urządzeń zamkowych.

Naprawianie zamków jest naszą specjalnością. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo, jak tylko zauważą Państwo, że posiadany zamek nie działa tak sprawnie jak wcześniej, zachęcamy do skontaktowania się z naszym pogotowiem zamkowym. Wysoko wykwalifikowany ślusarz przyjedzie, by dokładnie sprawdzić, w jakim stanie jest zamek, a następnie poleci sposób jego naprawy.
Prowadzimy również serwis Gerda oraz serwis Dierre, urządzeń zabezpieczających mienie renomowanych producentów, którzy gwarantują niezawodność działania produkowanych przez siebie zamków oraz bezpieczeństwo mienia użytkowników.
Pogotowie ślusarskie wykonuje również awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań oraz montaż i wymianę zamków. Pracujemy zawsze starannie i bezinwazyjnie – profesjonalnie!

Wyszkoleni fachowcy
Pogotowie ślusarskie Kraków dzielnica Czyżyny tworzą wysoko wykwalifikowani ślusarze z bogatym doświadczeniem zawodowym. Zatrudniani przez nas fachowcy uczestniczą w licznych szkoleniach branżowych, by na bieżąco poznawać wszelkie tajniki sztuki ślusarskiej. Dzięki szkoleniom, w których uczestniczymy, potrafimy pomóc Klientom w każdej awaryjnej sytuacji z zamkiem. Podejmujemy się najtrudniejszych prac ślusarskich, a dzięki temu, że korzystamy z najnowszego sprzętu, nasze usługi są bezinwazyjne. Zarówno na stolarce drzwiowej, jak i na lakierze auta nie znajdą Państwo nawet najmniejszego zarysowania. Dbamy o Państwa mienie!
Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Czyżyny to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

24 h / dobę
Pogotowie zamkowe na Czyżynach w Krakowie działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w niedziele i święta. Z powodzeniem dodzwonią się Państwo do nas także w środku nocy. Nasz telefon 600-277-499 czynny jest bowiem 24 h / dobę. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług ślusarskich!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: