Naprawa zamków Kraków Nowa Huta

Pomoc ślusarska z prawdziwego zdarzenia!

naprawa-zamkow-drzwi-krakow nowa hutaKiedy potrzebne jest naprawianie zamków w Krakowie w dzielnicy Nowa Huta, serwis zamków Dierre, serwis zamków Gerda lub awaryjne otwieranie mieszkań, warto zwrócić się do profesjonalnego ślusarza. Jednak gdzie go szukać? Oczywiście w Pogotowiu zamkowym!
Od lat pracujemy dla Państwa, eliminując wszelkie awarie i usterki zamków. W naprawianiu zamków w krakowskiej Nowej Hucie jesteśmy najlepsi!
Pracują u nas wyłącznie wykwalifikowani ślusarze, dla których zamki nie mają żadnych tajemnic. Wszyscy Klienci są w stu procentach zadowoleni z jakości wykonanych przez nas usług ślusarskich. Warto wybrać specjalistów z Pogotowia zamkowego Kraków – Nowa Huta! Serdecznie zapraszamy!

Serwis zamków – tylko u nas!
Pogotowie zamkowe w krakowskiej Nowej Hucie to zgrany team profesjonalnych ślusarzy. Od lat pracujemy dla Państwa, przynosząc komfort, zadowolenie i spokojny sen.
Nasi Klienci cenią nas za to, że każde zlecenie traktujmy jako priorytetowe, nikogo nie pozostawiamy bez pomocy.
Nasi ślusarze często biorą udział w specjalistycznych szkoleniach branżowych, by stale podnosić swe kwalifikacje.
Na usługi ślusarskie jest duże zapotrzebowanie. Zamki psują się i odmawiają posłuszeństwa bardzo często. Dlatego Pogotowie zamkowe w Nowej Hucie wykonuje naprawę zamków, awaryjne otwieranie mieszkań czy serwis zamków. Jesteśmy specjalistami w serwisie zamków Dierre oraz serwisie zamków Gerda.
Jesteśmy do Państwa usług – nasi ślusarze zapraszają! Pogotowie zamkowe w Krakowie dzielnica Nowa Huta to najlepszy wybór! Szybko, solidnie, znakomicie – naprawimy każdy zamek!

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Nowa Huta to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Całodobowe Pogotowie zamkowe – tylko u nas!
Ślusarze z Pogotowia zamkowego Kraków Nowa Huta są do dyspozycji Klientów przez cały czas – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Warto pamiętać, że poza naprawianiem zamków oraz serwisem zamków, wykonujemy dla Państwa szereg usług ślusarskich takich jak: awaryjne otwieranie aut, awaryjne otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie drzwi czy montaż i wymiana zamków.
Gdy potrzebna jest pomoc profesjonalnych ślusarzy z doświadczeniem, wystarczy tylko zadzwonić do nas – tel. 600-277-499. Serdecznie zapraszamy, gwarantujemy sto procent satysfakcji z każdej wykonanej usługi!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: