Montaż i wymiana zamków Kraków Nowa Huta

Zamontujemy każdy zamek!

montaz-wymiana-zamkow-krakow nowa hutaGdy potrzebne jest zakładanie zamków w krakowskiej Nowej Hucie, montowanie zamków lub awaryjne otwieranie samochodów, warto wybrać najlepszych ślusarzy. Tacy właśnie pracują w Pogotowiu zamkowym Kraków – dzielnica Nowa Huta.
Od przeszło 20 lat zajmujemy się wykonywaniem usług ślusarskich dla firm, instytucji i osób prywatnych. Jedną z naszych najczęstszych realizacji jest montaż i wymiana zamków.
W naszej ofercie handlowej znajdują się także zamki. Do dyspozycji mamy mechanizmy najlepszych światowych marek – zamki Gerda, zamki Mottura, zamki Dierre. Gwarantują one dobry stopień zabezpieczenia przed włamaniem i kradzieżą.
Każde zlecenie, którego się podejmujemy, wykonane jest zawsze solidnie i terminowo. Nasi ślusarze to ludzie, dla których praca jest jednocześnie pasją.
Zapraszamy do skorzystania z usług Pogotowia zamkowego Kraków – Nowa Huta, gdyż jest to gwarancja stuprocentowego zadowolenia!

Montaż zamków? Pomożemy!
Ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym Kraków Nowa Huta to prawdziwi profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Regularnie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach branżowych, by stale podnosić swoje kwalifikacje. To dlatego jakość oferowanych przez nas usług ślusarskich jest niezmiennie na najwyższym, światowym poziomie.
Czym się zajmujemy? Montowanie zamków, awaryjne otwieranie samochodów, montaż i wymiana zamków, zakładanie zamków w krakowskiej Nowej Hucie – to nasza codzienna praca.
Nie ulega wątpliwości, że konkurencję już dawno pozostawiliśmy daleko w tyle. Pogotowie zamkowe w Krakowie – dzielnica Nowa Huta to najlepszy wybór – warto przekonać się o tym. Nasi ślusarze są do Państwa dyspozycji!
Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Nowa Huta to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Ślusarze dyspozycyjni przez całą dobę!
Warto wiedzieć o tym, iż ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym Kraków – Nowa Huta są do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu – także w święta i niedziele. Wszak nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy się niespodziewana awaria i będzie potrzebna nasza fachowa pomoc.
Montaż i wymiana zamków, zakładanie zamków w krakowskiej Nowej Hucie, awaryjne otwieranie aut – tym się zajmujemy.
Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami, tel. 600-277-499. Gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie z każdej wykonanej usługi ślusarskiej!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: