Montaż i wymiana zamków Kraków Podgórze

Zamontujemy każdy zamek

montaz-wymiana-zamkow-krakow podgorzeW Krakowie na Podgórzu prowadzimy profesjonalne pogotowie zamkowe. Nasi wysoko wykwalifikowani ślusarze sprawnie pomagają Klientom w usuwaniu awarii zamków. Podejmujemy się każdej pracy, podczas której konieczny jest montaż i wymiana zamków. Nasi ślusarze to najlepsi fachowcy na rynku, a pogotowie zamkowe, jakie tworzą jest zespołem doskonałych specjalistów od ślusarstwa.

Do naszych codziennych obowiązków w tej dzielnicy miasta należą wymiana zamków oraz montaż zamków. Także zakładanie zamków wykonujemy tu każdego dnia. Montowanie zamków jest naszą specjalnością. Każdą usługę wykonujemy niezwykle rzetelnie, dbamy też o stan Państwa mienia, zatem nasze usługi ślusarskie  są całkowicie bezinwazyjnie. Podczas pracy posługujemy się wyłącznie najlepszymi, nowoczesnymi narzędziami, dzięki którym możliwa jest bezinwazyjna praca. Naszym Klientom polecamy, będące w naszej stałej ofercie sprzedażowej, zamki Gerda, zamki Dierre oraz zamki Mottura. Urządzenia te należą do najlepszych na świecie i produkowane są przez renomowane firmy, gwarantujące wysoki stopień bezpieczeństwa użytkowników.
Pogotowie ślusarskie, wśród szeregu oferowanych usług, wykonuje także awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań, a także awaryjne otwieranie samochodów. Do naszych codziennych obowiązków należą również naprawa zamków i ich serwisowanie. Polecamy się jako zespół profesjonalnych ślusarzy z dużym doświadczeniem zawodowym.

Szkolenia to podstawa
Pogotowie zamkowe na krakowskim Podgórzu zatrudnia ślusarzy, którzy systematycznie biorą udział w szkoleniach zawodowych. Wierzymy, że bogate doświadczenie należy wzbogacać wiedzą na temat najnowszych metod awaryjnych otwarć i nowinek technicznych w branży ślusarskiej. Cyklicznie prowadzone szkolenia taką wiedzę ze sobą niosą. Nasi ślusarze są najlepszymi fachowcami na rynku – potrafią pomóc Państwu w sprawnym usunięciu każdej awarii zamka.


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Podgórze to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Pracujemy 24 h / dobę
Usługi ślusarskie w Krakowie dzielnica Podgórze świadczymy przez całą dobę. Dyżurujemy 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu oraz w niedziele i wszystkie święta. Śmiało można zadzwonić do nas w środku nocy – odbierzemy połączenie i przyjedziemy pod wskazany adres by szybko, sprawnie i bezinwazyjnie usunąć każdą awarię zamka. Chcesz się z nami skontaktować – zadzwoń, telefon 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: