Awaryjne otwieranie samochodów Kraków Podgórze

Wykwalifikowani ślusarze

awaryjne-otwieranie-samochodow-krakow podgorzePogotowie ślusarskie Kraków dzielnica Podgórze tworzą profesjonalni, wysoko wykwalifikowani ślusarze, posiadający olbrzymie doświadczenie zawodowe. Na branżowym rynku pracujemy od wielu lat. W tym czasie zyskaliśmy cenną wiedzę i umiejętności praktyczne. Dlatego potrafimy Klientom pomóc w każdej awaryjnej sytuacji z zamkiem.
Jak pokazuje nasze doświadczenie, czasem zwykła chwila nieuwagi może doprowadzić do nieszczęścia w postaci zatrzaśniętego auta. Gdy klucze pozostają w jego wnętrzu – Klienci mają kłopot. Bywa, iż proszą o pomoc przypadkowego przechodnia lub członka rodziny, który chcąc pomóc, wyrządza więcej szkody niż pożytku, a w dodatku podraża koszty awaryjnego otwarcia.

W takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać z profesjonalnej pomocy wykwalifikowanego ślusarza, który przyjedzie na miejsce zdarzenia, oceni sytuację i pomoże sprawnie usunąć usterkę. Awaryjne otwieranie aut jest bowiem naszą specjalnością. Otwieranie samochodów w tej części miasta wykonujemy codziennie. Wzywani jesteśmy także do awaryjnego otwierania samochodów. Podejmujemy się otwarć aut marek popularnych, takich jak Fiat, Skoda czy Volkswagen, ale nie straszne są nam również zamki samochodów luksusowych, typu Porsche, Jaguar czy Mercedes. Doświadczony ślusarz tak wykona otwieranie aut, że na lakierze pojazdu nie znajdą Państwo najmniejszej rysy, czy zadrapania. Otwieranie samochodu jest codzienną praca, jakiej się podejmujemy.
Pogotowie zamkowe świadczy usługi w zakresie awaryjnego otwierania drzwi, awaryjnego otwierania mieszkań oraz montażu i wymiany zamków. Ponadto prowadzimy serwis zamków i naprawę zamków.

Doskonała kadra ślusarska
Pogotowie ślusarskie na krakowskim Podgórzu zatrudnia wyłącznie najlepszych, wykwalifikowanych ślusarzy. Szkolimy naszą kadrę wierząc, iż tylko szeroka wiedza w połączeniu z doświadczeniem dają najlepsze efekty w postaci rzetelnie i fachowo wykonanej pracy. Nasi ślusarze biorą udział w licznych szkoleniach branżowych, dlatego tak szybko i sprawnie potrafią pomóc Państwu w usuwaniu awarii zamków.


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Podgórze to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Pracujemy przez całą dobę
Pogotowie zamkowe Kraków Podgórze pracuje 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dyżury ślusarskie pełnimy również w niedziele i wszystkie święta. Skontaktuj się z nami, jeśli pojawi się jakikolwiek problem z zamkiem lub drzwiami. Telefon do pogotowia ślusarskiego 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: