Awaryjne otwieranie samochodów Kraków

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie? – Jak sobie poradzić.

awaryjne-otwieranie-samochodow-krakow

Ten problem dotyka wielu kierowców. Zatrzaśnięte kluczyki wewnątrz samochodu to duży problem a co za tym idzie sporo nerwów. W takiej sytuacji na pewno może pomóc Pogotowie zamkowe w Krakowie, które zatrudnia wysokiej klasy ślusarzy. Potrafią oni profesjonalnie otworzyć samochód oraz wykonać inne trudne usługi ślusarskie, w tym awaryjne otwieranie mieszkań czy montaż i wymiana zamka w drzwiach domu. Wykonują to błyskawicznie i bez żadnego uszczerbku na lakierze auta – po wykonaniu usługi otrzymujesz dostęp do nieuszkodzonego w żadnym stopniu pojazdu.

Awaryjne otwieranie samochodu warto powierzać fachowcom, którzy są do tego przygotowani – posiadają odpowiednie narzędzia, mają dużą wiedzę na temat budowy zamków i znają się na rzeczy. Często klienci przy wyborze sugerują się ceną, co nie zawsze idzie za tym jakoś wykonanej usługi. Najczęściej kończy się to zepsutym zamkiem, pogiętą karoserią czy uszkodzonym lakierem, zdarza się w ostateczności, że trzeba wybić szybę bo zamek po prostu został uszkodzony przez ślusarza, który nie zna się na awaryjnym otwieraniu.

Ile kosztuje awaryjne otwieranie aut w Krakowie?

Usługa awaryjnego otwierania autaKraków
Awaryjne otwieranie samochodu bez podwójnego ryglowania200
Awaryjne otwarcie samochodu z podwójnym ryglowaniem200
Otwieranie najnowszych samochodów z podwójnym ryglowaniem200
Awaryjne otwieranie samochodów z uszkodzonym zamkiem200
Na terenie Krakowa koszt dojazdu gratis. Poza Kraków dojazd liczony z miejsca siedziby firmy za każdy kilometr w dwie strony1,50 zł
CENY OBOWIĄZUJĄ  W GODZINACH6-20

Jakie marki samochodów otwieramy?

Awaryjne otwieranie samochodów realizujemy dla wszystkich naszych Klientów. Są nim zainteresowane zarówno osoby indywidualne, jak i firmy czy instytucje. Otwieramy auta wszystkich popularnych w Polsce marek – Volvo, Volkswagen, Toyota, Mercedes, Opel, Fiat, Renault, Skoda, Alfa Romeo, Nissan, BMW, Mazda, Suzuki, Hyundai, Honda, Seat, Dacia, Ford, Audi, Peugeot, KIA, Citroen, Lexus, Porsche, Ferrari, Lamborghini.

Otwieranie auta to nie lada wyczyn. Jeżeli mieszkasz w Krakowie lub okolicy i potrzebujesz awaryjnego otwierania samochodu skontaktuj się z naszym Pogotowiem Zamkowym. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zadzwoń pod numer 600-277-499

Anna Morkisz
Anna Morkisz
2024-05-09
Pod tym adresem nie ma ślusarza ani sklepu. Działa tylko telefon - odbiera pani, która przyjmuje zgłoszenie. Terminy szybkie, nawet tego samego dnia. Do sklepu - po wkładkę - trzeba jechać na Bronowice. Ceny wkładek dosyć wysokie, za wymianę wkładek w dwóch mieszkaniach zapłaciłam łącznie 1400zl (po 250zl wymiana).
Robert S
Robert S
2024-04-08
Bardzo polecam! Niedziela, godzina 6 rano, jako jedyni odebrali telefon i przyjechali na usługę. Bez problemu i przede wszystkim profesjonalnie. Gorąco polecam tę firmę i Pana serwisanta Łukasza.
Krzysztof Sowa
Krzysztof Sowa
2024-02-09
Bardzo dobry fachowiec popsute drzwi zostały naprawione w 2 godziny mimo iż poprzedni pseudo fachowcy twierdzili że do tych drzwi nie ma już części. Polecam
Валера Сокуренко
Валера Сокуренко
2023-11-26
Szybkie profesjonalne otwarcie drzwi, polecam Pana Marka
Nadiia Kutia
Nadiia Kutia
2023-11-26
Polecam Pana Marka do zatrzaśniętej drzwie
Alicja Zmarła
Alicja Zmarła
2023-11-25
Pan Marek, zjawil sie w 30 minut od telefonu, otworzyl drzwi w 10 min. Bardzo polecam :)
Marcin S
Marcin S
2023-11-24
Błyskawiczne otwarcie zamka w samochodzie przez Pana Marka :))
Weronika Kolaczewska
Weronika Kolaczewska
2023-11-24
Przemiły Pan Marek błyskawicznie pojawił się na miejscu, gdzie zatrzasnęłam kluczki w samochodzie i w moment otworzył moje autko. Zdecydowanie polecam ❤️❤️

Ślusarz Kraków – pełen zakres usług

Pogotowie zamkowe w Krakowie świadczy szeroki wachlarz różnorodnych usług ślusarskich. Wykonujemy montaż i wymianę zamków w drzwiach mieszkań. Zajmujemy się naprawą zepsutych zamków drzwiowych. Nasi doświadczeni i doskonale wyszkoleni ślusarze potrafią zrealizować każde zadanie sprawnie i profesjonalnie. Coraz większą popularnością wśród naszych Klientów cieszy się także serwis zamków, dzięki któremu każdy mechanizm u drzwi działa przez wiele lat bezawaryjnie.

Awaryjne otwieranie samochodu – 7 dni w tygodniu

Pogotowie zamkowe Kraków pracuje przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni dla naszych Klientów przez 7 dni w tygodniu – zawsze wtedy, kiedy zdarzy się kryzysowa sytuacja z zamkiem. Zespół profesjonalnych ślusarzy wykona dla Państwa każdą usługę ślusarską. Szczególnie polecamy awaryjne otwieranie drzwi. Kontakt. 600-277-499. Zapraszamy.

Pogotowie Zamkowe w Krakowie oferuje również inne usługi ślusarskie:

Jesteśmy czynni zawsze, w dzień i w nocy, w każde święto i weekendy – tak, abyś zawsze mógł na nas liczyć.

Pogotowie Zamkowe w Krakowie jest czynne pod numerem telefonu: 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: