Awaryjne otwieranie samochodów Kraków

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie? – Jak sobie poradzić.

awaryjne-otwieranie-samochodow-krakow

Ten problem dotyka wielu kierowców. Zatrzaśnięte kluczyki wewnątrz samochodu to duży problem a co za tym idzie sporo nerwów. W takiej sytuacji na pewno może pomóc Pogotowie zamkowe w Krakowie, które zatrudnia wysokiej klasy ślusarzy. Potrafią oni profesjonalnie otworzyć samochód oraz wykonać inne trudne usługi ślusarskie, w tym awaryjne otwieranie mieszkań czy montaż i wymiana zamka w drzwiach domu. Wykonują to błyskawicznie i bez żadnego uszczerbku na lakierze auta – po wykonaniu usługi otrzymujesz dostęp do nieuszkodzonego w żadnym stopniu pojazdu.

Awaryjne otwieranie samochodu warto powierzać fachowcom, którzy są do tego przygotowani – posiadają odpowiednie narzędzia, mają dużą wiedzę na temat budowy zamków i znają się na rzeczy. Często klienci przy wyborze sugerują się ceną, co nie zawsze idzie za tym jakoś wykonanej usługi. Najczęściej kończy się to zepsutym zamkiem, pogiętą karoserią czy uszkodzonym lakierem, zdarza się w ostateczności, że trzeba wybić szybę bo zamek po prostu został uszkodzony przez ślusarza, który nie zna się na awaryjnym otwieraniu.

Ile kosztuje awaryjne otwieranie aut w Krakowie?

Usługa awaryjnego otwierania autaKraków
Awaryjne otwieranie samochodu bez podwójnego ryglowania200
Awaryjne otwarcie samochodu z podwójnym ryglowaniem200
Otwieranie najnowszych samochodów z podwójnym ryglowaniem200
Awaryjne otwieranie samochodów z uszkodzonym zamkiem200
Na terenie Krakowa koszt dojazdu gratis. Poza Kraków dojazd liczony z miejsca siedziby firmy za każdy kilometr w dwie strony1,50 zł
CENY OBOWIĄZUJĄ  W GODZINACH6-20

Jakie marki samochodów otwieramy?

Awaryjne otwieranie samochodów realizujemy dla wszystkich naszych Klientów. Są nim zainteresowane zarówno osoby indywidualne, jak i firmy czy instytucje. Otwieramy auta wszystkich popularnych w Polsce marek – Volvo, Volkswagen, Toyota, Mercedes, Opel, Fiat, Renault, Skoda, Alfa Romeo, Nissan, BMW, Mazda, Suzuki, Hyundai, Honda, Seat, Dacia, Ford, Audi, Peugeot, KIA, Citroen, Lexus, Porsche, Ferrari, Lamborghini.

Otwieranie auta to nie lada wyczyn. Jeżeli mieszkasz w Krakowie lub okolicy i potrzebujesz awaryjnego otwierania samochodu skontaktuj się z naszym Pogotowiem Zamkowym. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zadzwoń pod numer 600-277-499

Валера Сокуренко
Валера Сокуренко
2023-11-26
Szybkie profesjonalne otwarcie drzwi, polecam Pana Marka
Nadiia Kutia
Nadiia Kutia
2023-11-26
Polecam Pana Marka do zatrzaśniętej drzwie
Alicja Zmarła
Alicja Zmarła
2023-11-25
Pan Marek, zjawil sie w 30 minut od telefonu, otworzyl drzwi w 10 min. Bardzo polecam 🙂
Marcin S
Marcin S
2023-11-24
Błyskawiczne otwarcie zamka w samochodzie przez Pana Marka :))
Weronika Kolaczewska
Weronika Kolaczewska
2023-11-24
Przemiły Pan Marek błyskawicznie pojawił się na miejscu, gdzie zatrzasnęłam kluczki w samochodzie i w moment otworzył moje autko. Zdecydowanie polecam ❤️❤️
Karolina Krasińska
Karolina Krasińska
2023-11-24
Niezwykłe doświadczenie i fachowa robota Pana Marka! Bardzo dziękuje za pomoc 😃
Udko Kurczaka
Udko Kurczaka
2023-11-24
Polecam Pana Marka za fachową robotę, poradził sobie z niemałym zadaniem i trudnymi do otwarcia drzwiami 🙂
Monke Monke
Monke Monke
2023-11-16
Polecam Pana Marka, skuteczna pomoc przy otwieraniu moich drzwi.
Kornel 144
Kornel 144
2023-11-16
Polecam Pana Marka za profesjonalne otwarcie drzwi.

Ślusarz Kraków – pełen zakres usług

Pogotowie zamkowe w Krakowie świadczy szeroki wachlarz różnorodnych usług ślusarskich. Wykonujemy montaż i wymianę zamków w drzwiach mieszkań. Zajmujemy się naprawą zepsutych zamków drzwiowych. Nasi doświadczeni i doskonale wyszkoleni ślusarze potrafią zrealizować każde zadanie sprawnie i profesjonalnie. Coraz większą popularnością wśród naszych Klientów cieszy się także serwis zamków, dzięki któremu każdy mechanizm u drzwi działa przez wiele lat bezawaryjnie.

Awaryjne otwieranie samochodu – 7 dni w tygodniu

Pogotowie zamkowe Kraków pracuje przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni dla naszych Klientów przez 7 dni w tygodniu – zawsze wtedy, kiedy zdarzy się kryzysowa sytuacja z zamkiem. Zespół profesjonalnych ślusarzy wykona dla Państwa każdą usługę ślusarską. Szczególnie polecamy awaryjne otwieranie drzwi. Kontakt. 600-277-499. Zapraszamy.

Pogotowie Zamkowe w Krakowie oferuje również inne usługi ślusarskie:

Jesteśmy czynni zawsze, w dzień i w nocy, w każde święto i weekendy – tak, abyś zawsze mógł na nas liczyć.

Pogotowie Zamkowe w Krakowie jest czynne pod numerem telefonu: 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: