Awaryjne otwieranie samochodów Kraków Bieżanów

Awaria zamka samochodowego – zadzwoń do nas

awaryjne-otwieranie-samochodow-krakow biezanowWystarczy chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe – zatrząśnięte klucze wewnątrz auta zawsze są kłopotliwe. W takiej sytuacji Klienci próbują znaleźć doraźne rozwiązanie i proszą o pomoc w awaryjnym otwarciu przypadkowego przechodnia. Niestety taka niewykwalifikowana osoba może wyrządzić więcej szkody niż pożytku na przykład uszkadzając lakier samochodu przy niefachowej próbie awaryjnego otwarcia samochodu. Do tego typu zdarzenia warto wezwać wykwalifikowanego ślusarza, który profesjonalnie wykona usługę.
Awaryjne otwieranie aut jest naszą specjalnością. Pogotowie zamkowe, jakie tworzymy zajmuje się również profesjonalnym otwieraniem samochodów.
Do awaryjnego otwierania samochodów w tej dzielnicy miasta wzywani jesteśmy każdego dnia. Otwieranie aut jest naszą specjalnością.

Szczycimy się tym, że potrafimy otworzyć każdy zamek we wszystkich modelach aut, jakie spotkać można na polskich drogach. Podejmiemy się awaryjnego otwarcia zamków w samochodach marek luksusowych, takich jak Porsche, Mercedes czy Ferrari oraz popularnych, typu Volkswagen, Fiat, czy Skoda. Jesteśmy doskonałymi fachowcami, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do otwarcia. W pracy posługujemy się wyłącznie najnowszym sprzętem, który pozwala nam na bezinwazyjne wykonywanie powierzonych nam zadań. Polecamy się jako najlepsi ślusarze na rynku usług ślusarskich, dla których otwieranie samochodu to codzienność.
Pogotowie ślusarskie wykona także awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań oraz montaż i wymianę zamków. Do naszych obowiązków należy też wymiana zamków oraz naprawianie zamków.

Profesjonalna kadra ślusarska
Pogotowie zamkowe Kraków Bieżanów to profesjonalni ślusarze z długoletnim doświadczeniem. Uczestniczymy w licznych szkoleniach branżowych, dzięki którym doskonale orientujemy się w nowinkach technicznych oraz nowych metodach awaryjnych otwarć. Pomagamy Klientom w każdej trudnej sytuacji z zamkiem. Jesteśmy cenionymi fachowcami, którzy dbają o Państwa mienie i bezpieczeństwo.


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Bieżanowie to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Całodobowe dyżury ślusarskie
Pogotowie ślusarskie na krakowskim Bieżanowie świadczy całodobowe usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu , włączając niedziele i święta. Również w środku nocy pomagamy Klientom w usuwaniu awarii zamków. Wystarczy wybrać numer 600-277-499, a przyjedziemy by pomóc w kłopotliwej, zamkowej  sprawie. Polecamy nasze profesjonalne usługi ślusarskie!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: