Zamki hotelowe na kartę Kraków SALTO – Sprzedaż – montaż - serwis

Zamek hotelowy na kartę – postaw na prestiż

Jeśli prowadzą Państwo lub planują otworzyć hotel czy pensjonat, warto zadbać o to, by był on jak najbardziej przyjazny dla gości. Najważniejszym elementem wpływającym także bezpośrednio na prestiż takiego obiektu jest bezpieczeństwo i komfort.
Decydując się na zamki hotelowe na kartę osiągają Państwo obydwa te elementy jednocześnie, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Nasze Pogotowie zamkowe Kraków posiada w swojej ofercie bogatą gamę zamków tego typu. Pochodzą one jedynie od renomowanych i uznanych producentów. Posiadają ważne atesty i certyfikaty.

Zamki hotelowe – nowocześnie i wygodnie
Zamki hotelowe na kartę to jeden z najnowocześniejszych obecnie elektronicznych systemów otwierania, sterowanych przy pomocy komputera. Jego działanie opiera się na modelu jednego klucza, który zastępuje w tym przypadku elektromagnetyczna karta.
Tego typu zamki hotelowe zapewniają użytkownikom ogromną wygodę, gdyż umożliwiają nie tylko otwieranie drzwi, ale również innych przypisanych do karty wnętrz. Przy ich użyciu można też uruchomić windę czy włączyć prąd w pokoju. Ogranicza to konieczność ciągłych wizyt w recepcji czy każdorazowego wzywania obsługi hotelowej.

Z Pogotowiem zamkowym w Krakowie – bezpieczeństwo ponad wszystko!
Zamek hotelowy na kartę gwarantuje też pełną ochronę przechowywanych w pokoju przedmiotów. Wstęp do niego ma, bowiem jedynie posiadacz karty oraz obsługa. W momencie, gdy klucz zostanie skradziony, zagubiony bądź ulegnie zniszczeniu, automatycznie blokowany jest wolny dostęp do obsługiwanych przez niego obiektów.
Nad bezpieczeństwem czuwa dodatkowo system monitorujący oraz historia otwierania i zamykania zamków przez użytkownika z dokładnością, co do daty i godziny. Zamki hotelowe na kartę wyróżniają ponadto solidność wykonania i doskonała jakość użytych materiałów. Wpływa to na estetykę pomieszczeń, w których są montowane. Ich ogromnym plusem jest wysoka niezawodność.
Nasze krakowskie Pogotowie zamkowe oferuje Państwu nie tylko sprzedaż, ale również szybki, sprawny i profesjonalny montaż zamków hotelowych. Zapraszamy!
Kontakt – 600-277-499.