Naprawa zamków Kraków 24h

Kto naprawi zamek?

naprawa-zamkow-drzwi-krakowKażdy zamek ma swoją wytrzymałość i po pewnym czasie traci swoje właściwości w zakresie bezpiecznej ochrony zamkniętych wnętrz. Jeśli zauważyłeś, że zamek u Twoich drzwi nie pracuje prawidłowo, zacina się lub nie obraca już tak płynnie, jak wcześniej – zgłoś się do Pogotowia zamkowego w Krakowie. Zatrudnieni w naszej firmie ślusarze błyskawicznie wykonają naprawę zamków, a w razie potrzeby także montaż i wymianę zamków.

Naprawa zamków to usługa wymagająca od ślusarza doskonałej znajomości mechaniki zamków. Warto zatem wybrać sprawdzonych ślusarzy, którzy taką usługę ślusarską wykonają profesjonalnie nie narażając Cię na inne szkody (zepsucie zamka, uszkodzenie drzwi czy porysowanie karoserii w przypadku awaryjnego otwierania samochodów). W Pogotowiu zamkowym w Krakowie pracują najwyższej klasy fachowcy doskonale znający się na swojej pracy. Profesjonalnie zrealizują naprawę zamków oraz inne skomplikowane usługi ślusarskie – na przykład awaryjne otwieranie mieszkań.

Kiedy naprawiać zamek?

Prawidłowo działający zamek to gwarancja bezpieczeństwa oraz właściwa ochrona mienia przed kradzieżą. Jeśli tylko zauważysz, że zamek się zacina, albo nie przekręca się już tak gładko, jak wcześniej postaw na naprawę zamków lub na wymianę zamków.
Pogotowie zamkowe Kraków realizuje także, zdobywającą coraz większą popularność, usługę ślusarską – serwis zamków. Jej zaletą jest to, że pozwala ona przez wiele lat cieszyć się doskonałą pracą zamka, który się nie zacina i nie psuje. Wykonujemy serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre. Naszym atutem jest wysoka jakość pracy oraz pełne zaangażowanie podczas realizacji wszystkich usług ślusarskich.

Przez 24 h/dobę

Pogotowie zamkowe Kraków to firma oferująca bogaty wachlarz usług ślusarskich. Pracujemy przez cała dobę, przez 7 dni w tygodniu. W sytuacjach kryzysowych można do nas dzwonić przez 7 dni w tygodniu – także w niedziele i święta. Wystarczy zadzwonić – tel. 600-277-499. Do zleceń związanych z awaryjnym otwieraniem drzwi przyjeżdżamy błyskawicznie, do pozostałych można się umówić z naszymi ślusarzami w dogodnej dla siebie porze. Zapraszamy.

Nasze usługi:

Pogotowie Zamkowe w Krakowie jest dyspozycyjne pod numerem telefonu: 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: