Naprawa zamków Kraków Swoszowice

Zepsuł się zamek? Zadzwoń do nas

naprawa-zamkow-drzwi-krakow swoszowiceNa Swoszowicach w Krakowie prowadzimy profesjonalne pogotowie zamkowe, które świadczy szeroki zakres usług ślusarskich. Pomagamy Klientom każdego dnia – naprawa zamków oraz serwis zamków należą do naszych specjalności. Naprawianie zamków jest codzienną czynnością, jaką wykonujemy w tej dzielnicy miasta. Prowadzimy także serwis zamków – serwis Gerda i serwis Dierre. To renomowani, światowej klasy producenci, którzy gwarantują Państwu wysoki stopień bezpieczeństwa.
 
Na rynku usług ślusarskich działamy od ponad 20 lat, a wiedza i doświadczenie jakie posiadamy dają nam wyraźną przewagę nad naszą konkurencją.
Nasza firma dba o Państwa dobro i pełne bezpieczeństwo. W pracy jesteśmy skrupulatni i fachowo podchodzimy do każdej usterki zamka. Dobrze zamontowany zamek jest bowiem gwarancją Państwa bezpieczeństwa.
Nasza wykwalifikowana kadra, na Państwa życzenie, wykona awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań, jak również awaryjne otwieranie samochodów. Podejmiemy się również montażu i wymiany zamków na nowe. Polecamy się do wszelkiego rodzaju prac ślusarskich!

Wykwalifikowani ślusarze
Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, gdyż na rynku usług ślusarskich funkcjonujemy od wielu lat. W tym czasie poznaliśmy szereg metod awaryjnych otwarć drzwi i zamków. W tej chwili doszkalamy się uczestnicząc w licznych szkoleniach zawodowych. Dzięki temu znamy wszystkie metody awaryjnych otwarć drzwi i zamków oraz potrafimy naprawić każdy dostępny na polskim rynku zamek. Jesteśmy najlepszymi, wysoko wykwalifikowanymi ślusarzami. Polecamy się!
Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Swoszowicach to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

24 h / dobę
Pogotowie ślusarskie Kraków dzielnica Swoszowice pracuje dla Państwa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Śmiało można dzwonić do nas po godzinie 22 – przyjedziemy na miejsce zgłoszenia awarii, by pomóc w jej fachowym usunięciu. Polecamy się do wszelkiego rodzaju prac ślusarskich, w których zamek odgrywa główną rolę. Telefon do nas 600-277-499 – warto go zanotować, gdyż awarie zamków zawsze zdarzają się w nieoczekiwanych momentach burząc harmonogram dnia!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: