Montaż i wymiana zamków Kraków Swoszowice

Montaż zamków to nasza praca!

montaz-wymiana-zamkow-krakow swoszowicePogotowie zamkowe na Swoszowicach w Krakowie to doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy z powodzeniem funkcjonują na rynku usług ślusarskich od wielu lat. W tym czasie pomogliśmy dużej grupie Klientów z Krakowa. Jesteśmy pewni, iż należą oni do zadowolonych z naszej pracy osób i mogą polecić nas jako firmę godną zaufania.
Do naszych codziennych obowiązków należą montaż i wymiana zamków. Zawsze, gdy zdarzy się awaria zamka, wykwalifikowany ślusarz przyjedzie pod wskazany adres i dokładnie określi co zdarzyło się z zamkiem – poinformuje Klienta jaka metoda naprawcza będzie najskuteczniejsza w przypadku danej usterki. Wymiana zamków należy do naszych codziennych czynności w tej części miasta. Montaż zamków jest również czynnością, jakiej podejmujemy się każdego dnia. Montowanie zamków, jak również sprzedaż zamków Gerda, zamków Mottura i zamków Dierre – to nasza oferta skierowana do Klientów posiadających uszkodzony zamek.
Pogotowie zamkowe, jakie tworzymy świadczy także usługi w zakresie awaryjnego otwierania drzwi, awaryjnego otwierania mieszkań oraz awaryjnego otwierania samochodów. Do naszych obowiązków należy także naprawa zamków oraz serwis zamków.

Najlepsi fachowcy na rynku
Nasi ślusarze, którzy tworzą pogotowie zamkowe na Swoszowicach w Krakowie to zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy doskonale znają się na wykonywanym przez siebie zawodzie. Uczestniczymy w licznych szkoleniach branżowych, dzięki czemu jesteśmy najlepszymi fachowcami na rynku usług ślusarskich. Polecamy się do wszelkiego rodzaju prac z zamkiem w roli głównej. Posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do sprawnego usuwania awarii zamków!
Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Swoszowicach to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Pracujemy przez całą dobę
Pogotowie zamkowe, jakie prowadzimy w Krakowie dzielnica Swoszowice, pełni całodobowe usługi ślusarskie. Sprawnie, szybko i bezinwazyjnie usuwamy awarie zamków. Będąc do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy, możemy od razu po przyjęciu zgłoszenia pojawić się na miejscu awarii. Telefon do nas 600-277-499
Zawsze, gdy pojawi się awaria zamka – skontaktujcie się Państwo z naszymi profesjonalnymi ślusarzami – pomogą w usunięciu każdej awarii zamka i drzwi!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: