Montaż i wymiana zamków Kraków Krowodrza

Montaż zamków – to nasza praca

montaz-wymiana-zamkow-krakow krowodrzaPogotowie ślusarskie Kraków dzielnica Krowodrza to zespół najlepszych ślusarzy na rynku. Jesteśmy fachowcami posiadającymi duże doświadczenie zawodowe. Obecnie szkolimy się, by móc pomagać Państwu w każdej awaryjnej sytuacji z zamkiem. Do naszych codziennych obowiązków należy montaż i wymiana zamków. Nasi ślusarze mają do dyspozycji najlepszy sprzęt, który pozwala na bezinwazyjne wykonywanie powierzonych nam zadań. Tworzymy profesjonalne pogotowie zamkowe, zatrudniające wysoko wykwalifikowanych ślusarzy wykonujących usługi wymiany zamków oraz zakładania zamków. Ponadto do naszych obowiązków należy montaż zamków oraz ich serwisowanie. Montowanie zamków jest naszą specjalnością w tej dzielnicy Krakowa.
Nasza firma prowadzi również sprzedaż zamków Gerda, zamków Dierre i zamków Mottura. Urządzenia te należą do najlepszych i najbezpieczniejszych na świecie. Renomowane marki stanowią gwarancję wysokiej klasy sprzętu zabezpieczającego mienie Klientów.
Pogotowie ślusarskie podejmie się także wykonania awaryjnego otwierania drzwi, awaryjnego otwierania mieszkań oraz awaryjnego otwierania samochodów. Naprawa zamków, ich sprzedaż i serwis zamków należy do naszych codziennych obowiązków.

Szkolimy się dla Was
Ślusarze zatrudnieni w prowadzonym przez nas pogotowiu zamkowym to najlepsi specjaliści na rynku usług ślusarskich. Posiadamy olbrzymie doświadczenie zawodowe, które wzbogacamy uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych. Szkolimy się dla Was! Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu potrafimy pomóc w usuwaniu każdej awarii zamka. Polecamy się jako najlepsi fachowcy na rynku – rzetelni i profesjonalni.
Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na dzielnicy Krowodrza to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Pracujemy przez całą dobę
Pogotowie zamkowe na Krowodrzy w Krakowie pracuje przez całą dobę. Śmiało mogą Państwo do nas dzwonić nawet w środku nocy. Odbierzemy połączenie, przyjmiemy zlecenie i natychmiast zjawimy się na miejscu zgłoszenia. Podczas pracy posługujemy się najlepszym sprzętem, który gwarantuje bezinwazyjne wykonywanie zadań. Na rynku usług ślusarskich jesteśmy niezwykle konkurencyjni, dzięki posiadanej wiedzy. Rzetelnie wykonujemy wszystkie zadania, traktując je indywidualnie. Jeśli zdarzy się awaria zamka – skontaktujcie się z nami. Telefon do profesjonalnych ślusarzy z pogotowia zamkowego 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: