Montaż i wymiana zamków Kraków Czyżyny

Doświadczenie ślusarskie to podstawa!

montaz-wymiana-zamkow-krakow czyzynyPogotowie zamkowe Kraków dzielnica Czyżyny zatrudnia wyłącznie najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy. Na rynku ślusarskim działamy od ponad 20 lat, podczas których nabyliśmy cenne doświadczenie zawodowe. Potrafimy otworzyć każdy zamek jaki jest dostępny na rodzimym rynku. Znamy także wszystkie modele drzwi, jakie Państwo mogą kupić w naszym kraju. Usuwając awarię lub montując nowy zamek zawsze działamy z najwyższą starannością i dbałością o mienie naszych Klientów. Tak wykonujemy usługi, że na należącej do Państwa stolarce drzwiowej nie pojawi się żadna rysa, ani zadrapanie. Do dyspozycji mamy najlepsze, nowoczesne narzędzia, umożliwiające nam szybkie i bezinwazyjne wykonywanie zleceń.

Montaż i wymiana zamków należą do naszych codziennych obowiązków, podobnie jak wymiana zamków. Montaż zamków w naszym wykonaniu jest zawsze staranny i perfekcyjny – dbamy bowiem o Państwa własność. Zakładanie zamków oraz montowanie zamków zawsze wykonujemy z najwyższą precyzją.
Dbamy o Państwa bezpieczeństwo, dlatego naszym Klientom oferujemy urządzenia zabezpieczające mienie najlepszych, renomowanych marek. W sprzedaży naszej firmy znajdują się zamki Gerda, zamki Dierre oraz zamki Mottura, które gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa i niezawodność działania.
Pogotowie ślusarskie oferuje również usługi awaryjnego otwierania drzwi, awaryjnego otwierania mieszkań oraz awaryjnego otwierania samochodów. Także naprawa zamków jest naszą specjalnością.

Profesjonalni ślusarze
Pogotowie ślusarskie na Czyżynach w Krakowie to profesjonalni ślusarze z szeroką wiedzą i olbrzymim doświadczeniem zawodowym. Szkolimy naszą kadrę ślusarską, by zatrudniani przez nas fachowcy mogli pomagać Państwu w każdej awaryjnej sytuacji z zamkiem. Polecamy się jako najlepsi ślusarze w branży!


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Czyżyny to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

24 godziny na dobę
Pogotowie zamkowe w Krakowie na Czyżynach czynne jest 24 godziny na dobę. Pracujemy 7 dni w tygodniu, włączając niedziele i święta. Z naszych profesjonalnych usług ślusarskich można skorzystać o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy zadzwonić na numer 600-277-499, a natychmiast zjawimy się na miejscu zdarzenia, by pomóc w sprawnym usunięciu awarii zamka.

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: