Montaż i wymiana zamków Kraków Bieńczyce

Zamontujemy każdy zamek!

montaz-wymiana-zamkow-krakow bienczyceGdy w krakowskich Bieńczycach potrzebny jest montaż i wymiana zamków, zakładanie zamków czy montowanie zamków, warto zwrócić się do profesjonalnego ślusarza. Lecz z pewnością nie wszyscy wiedzą, gdzie takiego szukać. Podpowiadamy – w Pogotowiu zamkowym Kraków – Bieńczyce!
Ślusarze pracujący u nas to najlepsi fachowcy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Dlatego montaż i wymiana zamków nigdy nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Dysponujemy znakomitym sprzętem – zamki Dierre, zamki Gerda czy zamki Mottura, które oferujmy naszym Klientom.
Jesteśmy liderami w branży, warto przekonać się o tym. Nasi ślusarze zawsze są do Państwa dyspozycji!

Ślusarze z pasją!
W Pogotowiu zamkowym w Krakowie w Bieńczycach bardzo dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług ślusarskich. Dlatego właśnie zatrudniamy wyłącznie najlepszych ślusarzy, fachowców z wieloletnim doświadczeniem i wielką pasją. Często uczestniczą oni w specjalistycznych branżowych szkoleniach, by stale podnosić swe kwalifikacje.
Czym się zajmujemy? Montaż i wymiana zamków – to nasza codzienność. Montowanie zamków – jesteśmy w tym mistrzami. Inne usługi ślusarskie, takie jak:  awaryjne otwieranie aut, naprawa zamków czy awaryjne otwieranie mieszkań – to także dla nas żaden problem.
U nas znajdą Państwo najlepszy sprzęt światowych marek. Nasze doświadczenie wskazuje, że możemy Klientom polecać najlepsze dostępne na rynku zamki Gerda, zamki Dierre czy zamki Mottura.
Warto postawić na doświadczenie i profesjonalizm, wybierając Pogotowie zamkowe Kraków – Bieńczyce. To bowiem gwarancja stuprocentowej satysfakcji. Nasi ślusarze serdecznie zapraszają!


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Bieńczyce to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe czynne całą dobę!
Pragniemy ogłosić, iż ślusarze z Pogotowia zamkowego Kraków – Bieńczyce wykonują swoje usługi przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy zdarzy się niespodziewana awaria. Montaż i wymiana zamków w krakowskich Bieńczycach to nasza codzienna praca. Do każdego zlecenia podchodzimy z uwagą i zaangażowaniem.
Aby nas wezwać, wystarczy zadzwonić- tel. 600-277-499. Nasi ślusarze zajmą się resztą!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: