Montaż i wymiana zamków Kraków Podgórza Duchackie

Montujemy i wymieniamy zamki

montaz-wymiana-zamkow-krakow podgorza duchackiePogotowie zamkowe Kraków dzielnica Podgórze Duchackie tworzą najlepsi ślusarze w branży. Na rynku usług ślusarskich z powodzeniem funkcjonujemy od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie zawodowe, które pozwala nam na sprawne usuwanie każdej pojawiającej się awarii zamka. Znamy wszystkie modele drzwi i zamków, jakie oferują polscy sprzedawcy. Dlatego podejmiemy się każdej pracy z zamkiem.

Montaż i wymiana zamków jest naszym codziennym zajęciem. Nasi ślusarze tworzący pogotowie zamkowe wykonają wymianę zamków – zawsze w profesjonalny sposób. Dysponujemy i posługujemy się wyłącznie najlepszym sprzętem, który daje nam możliwość bezinwazyjnego usuwania wszelkich awarii zamków.
Montaż zamków zdecydowanie należy do naszych specjalności. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo, dlatego zawsze skrupulatnie i z najwyższą starannością wykonujemy każdą pracę przy zamku. Świadczymy także usługi zakładania zamków. Montowanie zamków w tej dzielnicy miasta wykonujemy każdego dnia.

Posiadamy zamki Gerda, zamki Mottura i zamki Dierre – znanych w świecie, renomowanych firm. Ich użycie daje Państwu pewność i wysoki poziom bezpieczeństwa.
Pogotowie ślusarskie wykonuje awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie zamków, jak również awaryjne otwieranie samochodów. Do naszych obowiązków należą także naprawa zamków i ich serwisowanie.

Doskonali ślusarze
Zatrudniani przez nas ślusarze na Podgórzu Duchackim w Krakowie to najlepsi fachowcy na rynku. Potrafią otworzyć każdy zamek i wszystkie drzwi. Doskonale radzą sobie z każdą kłopotliwą sytuacją z zamkiem, czy też drzwiami. Jesteśmy doświadczonymi ślusarzami, którzy wciąż doszkalają swoje umiejętności zawodowe.
Podczas licznych szkoleń, w których uczestniczymy, poznajemy nowinki techniczne dostępne na rodzimym rynku. Dlatego tak sprawnie usuwamy awarie zamków, jakie pojawiają się w Państwa domach.


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Podgórzach Duchackich to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Całodobowa pomoc
Pogotowie zamkowe w Krakowie dzielnica Podgórze Duchackie świadczy usługi ślusarskie przez całą dobę. Pracujemy 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu, włączając niedziele i wszystkie święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, gdy zdarzy się awaria zamka – w samochodzie, drzwiach, czy w innym urządzeniu. Pomożemy Państwu zawsze, gdy będzie taka konieczność. Polecamy się jako zespół najlepszych fachowców na rynku. Telefon do prowadzonego przez nas pogotowia zamkowego 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: