Montaż i wymiana zamków Kraków Stare Miasto

Najlepsi fachowcy na rynku

montaz-wymiana-zamkow-krakow stare miastoŚwiadczymy usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Pogotowie zamkowe Kraków dzielnica Stare Miasto to najlepsi fachowcy na rynku, którzy doskonale poradzą sobie z każdą awarią zamka. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje do tego, by usunąć każdą awarię zamka lub drzwi.
Montaż i wymiana zamków to nasza codzienna praca w tej dzielnicy miasta. Nasi ślusarze tworzą najlepsze, profesjonalne pogotowie zamkowe w Krakowie. Wymianę zamków wykonamy szybko, sprawnie i bezinwazyjnie. Także montaż zamków zajmie nam zaledwie chwilę. Zakładanie zamków to jedna z wielu czynności, jakich się podejmujemy, by wybawić Państwa z kłopotliwych sytuacji z zamkiem. Montowanie zamków również należy do naszych codziennych zajęć.

W stałej sprzedaży posiadamy zamki renomowanych, znanych w świecie marek. Zamki Gerda, zamki Dierre i zamki Mottura gwarantują Państwu wysoki stopień bezpieczeństwa. To producenci, których sprzęt jest najwyższej jakości!
Pogotowie zamkowe na Starym Mieście w Krakowie świadczy także usługi w zakresie awaryjnego otwierania drzwi, awaryjnego otwierania mieszkań oraz awaryjnego otwierania samochodów. Jeśli zajdzie taka konieczność, naprawimy Wasz zamek i zajmiemy się jego konserwacją.

Szkolimy naszą kadrę ślusarską
Pogotowie ślusarskie zatrudnia wyłącznie najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy doskonale znają się na wykonywanym zawodzie. Na rynku branżowym funkcjonujemy od wielu lat. W tym czasie zyskaliśmy cenne doświadczenie zawodowe, które teraz wzbogacamy nową wiedzą. Uczestniczymy bowiem w szkoleniach branżowych, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami na rynku.
Wierzymy w to, że doświadczenie w połączeniu z nowo poznaną wiedzą, daje doskonałe efekty w postaci rzetelnie wykonanego zlecenia. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo oraz o dobro Państwa mienia. Zawsze tak wykonujemy zlecenia, by na Państwa mieniu nie pozostawić żadnego śladu. Polecamy się jako firmę godną Państwa zaufania!

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na Starym Mieście to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Całodobowa praca
Pogotowie zamkowe pełni całodobowe dyżury ślusarskie. 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu – tak pracujemy. Jesteśmy zawsze gotowi do niesienia Państwu pomocy w usuwaniu awarii zamków. Jesteśmy najlepszymi fachowcami na rynku, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do naprawienia lub otwarcia! Telefon do nas 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: