Montaż i wymiana zamków Kraków Mistrzejowice

Nasi ślusarze pomogą każdemu!

montaz-wymiana-zamkow-krakow mistrzejowiceGdy potrzebny jest montaż i wymiana zamków, warto zaufać profesjonalistom, wybierając Pogotowie zamkowe w krakowskich Mistrzejowicach. U nas pracują bowiem wyłącznie najlepsi ślusarze, którzy znakomicie znają się na swoim fachu.
Od lat świadczymy dla Państwa takie usługi ślusarskie, jak choćby zakładanie zamków, awaryjne otwieranie mieszkań, montowanie zamków czy wymiana zamków. Jeśli masz problem z zamkiem w krakowskich Mistrzejowicach – daj nam znać – przyjedziemy i błyskawicznie rozprawimy się z każdą awarią!
Informujemy, iż mamy do dyspozycji najlepsze zabezpieczenia  – zamki Gerda, zamki Dierre czy zamki Mottura. Zaufało nam wielu Klientów, warto do nich dołączyć! Każde zlecenie traktujemy z uwagą i ogromnym zaangażowaniem, nasi ślusarze czekają na Państwa!

Fachowa pomoc ślusarska.
W Pogotowiu zamkowym w Krakowie w Mistrzejowicach zatrudnieni są wyłącznie wykwalifikowani ślusarze z wieloletnim doświadczeniem w branży. Bardzo często biorą także udział w specjalistycznych szkoleniach, by stale poszerzać swoją wiedzę.
Czym się zajmujemy? Montowanie zamków, zakładanie zamków, awaryjne otwieranie drzwi, montaż i wymiana zamków – tak wygląda nasza codzienna praca.
U nas znajdą Państwo znakomity sprzęt światowych marek – zamki Gerda, zamki Dierre czy zamki Mottura – to zamki, które szczególnie polecamy naszym Klientom.
Wybór Pogotowia zamkowego w krakowskich Mistrzejowicach jest gwarancją, iż każda usługa ślusarska wykonana zostanie perfekcyjnie. Nasi ślusarze czekają na Państwa! Zapraszamy serdecznie!


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Mistrzejowice to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

 
Pomagamy Klientom przez całą dobę!

Ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym Kraków Mistrzejowice są do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Niespodziewana awaria zamka może bowiem zdarzyć się w każdej sytuacji – wówczas potrzebna będzie nasza fachowa pomoc.
Zajmujemy się już od lat wykonywaniem takich usług ślusarskich, jak awaryjne otwieranie drzwi, montaż i wymiana zamków, czy zakładanie zamków. Gdy potrzebny jest profesjonalny ślusarz, wystarczy tylko zadzwonić – tel. 600-277-499. Pogotowie zamkowe Kraków Mistrzejowice zaprasza!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: