Naprawa zamków Kraków Mistrzejowice

Naprawimy dla Państwa każdy zamek!

naprawa-zamkow-drzwi-krakow mistrzejowiceKiedy potrzebują Państwo dobrego ślusarza, warto skontaktować się nami. Pogotowie zamkowe w krakowskich Mistrzejowicach od lat świadczy usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Zatrudniamy profesjonalnych ślusarzy z wieloletnim doświadczeniem w branży, dlatego radzimy sobie z każdą awarią.
Czym się zajmujemy? Awaryjne otwieranie mieszkań i naprawa zamków – to nasza codzienna praca. Serwis zamków to usługa, która nas wyróżnia. Warto w nią zainwestować, ponieważ gwarantuje, że zamek u drzwi przez długie lata będzie pracował bezawaryjnie. Prowadzimy serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre.
Ślusarze z Pogotowia zamkowego Kraków – Mistrzejowice to ludzie, dla których praca jest jednocześnie wielką pasją. Zapraszamy do nas! Działamy szybko, solidnie i profesjonalnie!

Fachowa pomoc ślusarska!
Ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym Kraków Mistrzejowice to najlepsi fachowcy. Od lat profesjonalnie pomagają Klientom, gdy zdarzy się awaria. Dodatkowo często uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach branżowych, by poszerzać swą wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.
Pogotowie zamkowe w Krakowie w Mistrzejowicach świadczy dla Państwa takie usługi ślusarskie, jak naprawianie zamków, awaryjne otwieranie samochodów, serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre.
Dla nas każde zlecenie jest priorytetowe, do każdego podchodzimy z uwagą i zaangażowaniem. Gdy potrzebny jest ślusarz z pasją, warto wybrać właśnie nas. Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję!


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Mistrzejowice to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Nasi ślusarze zawsze są do dyspozycji!
Z dumą informujemy, iż ślusarze pracujący w Pogotowiu zamkowym Kraków – Mistrzejowice są dyspozycyjni przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny  na dobę. Wszak nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy się awaria i potrzeba będzie nasza profesjonalna pomoc.
Czym się zajmujemy? Prowadzimy serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre. Nasza codzienna praca to awaryjne otwieranie drzwi, naprawianie zamków i serwis zamków.
Aby skontaktować się z nami, wystarczy zadzwonić – tel. 600-277-499. Wyeliminujemy każdą awarię szybko i solidnie!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: