Naprawa zamków Kraków Krowodrza

Najlepsi fachowcy na rynku

naprawa-zamkow-drzwi-krakow krowodrzaProfesjonalni ślusarze posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe tworzą pogotowie zamkowe na krakowskiej Krowodrzy. Posiadamy wiedzę i długoletnie doświadczenie, które zdobyliśmy podczas 20-letniej obecności na rynku. Jesteśmy najlepszymi specjalistami od ślusarstwa w Krakowie. Pomagamy Klientom w licznie zdarzających się awariach zamków. Potrafimy otworzyć i naprawić każdy zamek, znamy wszystkie typy drzwi, jakie nabyć można na rodzimym rynku.

Naprawa zamków to nasza codzienna praca w tej dzielnicy miasta. Prowadzimy również profesjonalny serwis zamków. Naprawianie zamków należy do naszych specjalności. Zawsze po wykonanej usłudze dokładnie sprawdzamy czy zamek działa bez zarzutów oraz instruujemy Klientów jak należy dbać o sprzęt, by działał bezawaryjnie przez długi czas. Prowadzimy serwis Gerda i serwis Dierre. To urządzenia renomowanych marek, gwarantujących Państwu wysoki stopień bezpieczeństwa.
Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów. Oferujemy usługi ślusarskie na najwyższym, światowym poziomie. Także urządzenia zamkowe, jakie montujemy w drzwiach Klientów spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.

Pogotowie ślusarskie Kraków dzielnica Krowodrza świadczy usługi ślusarskie w zakresie awaryjnego otwierania drzwi, awaryjnego otwierania mieszkań oraz awaryjnego otwierania samochodów. Ponadto montaż i wymianę zamków oraz serwis zamków doskonałych, sprawdzonych producentów.

Sprawdzona kadra ślusarska
Pogotowie ślusarskie tworzą wyłącznie najlepsi, wysoko wykwalifikowani ślusarze, którzy doskonale znają się na usuwaniu awarii zamków. Szkolimy się, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi i metodami napraw zamków. Dzięki temu jesteśmy najlepszymi fachowcami na rynku, którzy potrafią Państwu pomóc w usuwaniu awarii zamków. Nasza sprawdzona kadra ślusarska jest do Państwa dyspozycji zawsze, gdy zdarzy się awaria zamka.
Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na dzielnicy Krowodrza to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Pracujemy przez całą dobę
Pogotowie zamkowe czynne jest 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu. Pracujemy również w niedziele i święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, zawsze, gdy zajdzie konieczność usunięcia awarii zamka. Polecamy się jako najlepsi ślusarze na branżowym rynku. Skontaktuj się z nami wybierając numer telefonu  600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: