Naprawa zamków Kraków Bieżanów

Naprawiamy zamki jak nikt inny!

naprawa-zamkow-drzwi-krakow biezanowPogotowie ślusarskie na Bieżanowie w Krakowie świadczy profesjonalne usługi ślusarskie. Jesteśmy najlepszymi fachowcami na rynku, którzy potrafią otworzyć każdy zamek i wszystkie drzwi, jakie nabyć można na rodzimym rynku. Posiadamy długoletnie doświadczenie zawodowe podparte najnowszą wiedzą o nowinkach technicznych. Sprawnie usuniemy każdą awarię zamka.
Naprawa zamków jest naszą specjalnością. Prowadzimy profesjonalny serwis zamków w tej dzielnicy miasta. Również naprawianie zamków należy do naszych usług. Prowadzimy serwis Gerda i serwis Dierre – znanych w świecie producentów, którzy gwarantują Państwu najwyższy poziom ochrony mienia i bezpieczeństwo.
Nasi ślusarze to wysoko wykwalifikowani fachowcy, którzy wezwani na miejsce awarii, sprawnie ja usuną i wybawią Państwa z trudnej sytuacji. Polecamy się jako profesjonalni ślusarze podejmujący się awaryjnych otwarć zamków i drzwi.

Pogotowie zamkowe, na Państwa zlecenie, wykona także awaryjne otwieranie zamków, awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie drzwi. Montaż i wymiana zamków oraz naprawa zamków należą do naszych codziennych obowiązków. Serwisujemy zamki i instruujemy Klientów w jaki sposób należy dbać o urządzenia, by sprawnie działały przez długi czas.

Szkolimy się dla Was!
Ślusarze z pogotowia zamkowe na krakowskich Bieżanach to zespół profesjonalnych fachowców, którzy z precyzją i pełnym zaangażowaniem wykonują powierzone im zadania. Jesteśmy najlepszymi ślusarzami w Krakowie, którzy wciąż doszkalają się uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych.
Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego nasz udział w szkoleniach zawodowych jest tak ważny. Znamy wszystkie nowe metody awaryjnych otwarć oraz wymian i napraw zamków. Pomożemy Państwu w każdej awaryjnej sytuacji z zamkiem.


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Bieżanowie to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

24 h / dobę
Pogotowie zamkowe na Bieżanach w Krakowie pracuje dla Państwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, włączając niedziele i święta. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Śmiało dzwońcie do nas o każdej porze dnia i nocy, przyjedziemy na miejsce zdarzenia i sprawnie usuniemy każdą awarię zamka. Polecamy nasze profesjonalne usługi ślusarskie! Telefon do nas 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: