Montaż i wymiana zamków Kraków 24h

Kto wymieni zamek?

montaz-wymiana-zamkow-krakow

Montaż i wymiana zamków to powszechnie poszukiwana usługa ślusarska. Pogotowie zamkowe w Krakowie zarówno montaż zamków, jak i wymianę zamków realizuje codziennie. Naszymi Klientami są osoby prywatne, instytucje oraz firmy.

Zawsze warto wybrać sprawdzonego i doświadczonego ślusarza, który przyjedzie i sprawnie wykona zakładanie zamków. Pogotowie zamkowe Kraków to firma zatrudniająca najwyższej klasy ślusarzy, którzy doskonale znają się na montażu i wymianie zamków antywłamaniowych Gerda. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Nam z powodzeniem można powierzyć montaż zamków i wymianę zamków.

Naszym Klientom polecamy szczególnie montaż i wymianę zamków Gerda, zamków Mottura oraz zamków Dierre. Według nas, są to najlepsze dostępne na polskim rynku firmy oferujące sprawdzone mechanizmy doskonale zabezpieczające przed włamaniem i kradzieżą.

Wymiana zamka w drzwiach – ślusarz od zadań specjalnych

Pogotowie zamkowe w Krakowie realizuje bogatą ofertę usług ślusarskich. Wśród nich znaczące miejsce zajmuje bardzo specjalistyczne awaryjne otwieranie drzwi. Ten rodzaj zadań cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów.

W ramach na szych usług ślusarskich wykonujemy m.in. awaryjne otwarcie samochodów. Ta usługa skierowana jest do osób, które zatrzasnęły kluczyki wewnątrz pojazdu. Innym zleceniem jest awaryjne otwieranie mieszkań. Oba wyżej wymienione rodzaje zadań wymagają wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia i nowoczesnych narzędzi – Pogotowie zamkowe Kraków wszystko to gwarantuje.

Niestety, ale czas i eksploatacja zamka nie działa na jego korzyść, jego mechanizm po prostu ulega uszkodzeniu i wymaga naprawy. W takiej sytuacji należy wykonać konserwację zamka, która pozwoli na to, aby nasz stary zamek, mógł posłużyć nam jeszcze przez klika lat.

montaz-zamkowwymiana-zamkow

Ile kosztuje wymiana zamka drzwi?

Cena usługi wymiany zamka wyceniany jest w:

  • zależności od modelu zamka,
  • miejsca wykonania usługi.

Jest możliwość by osoba zlecająca posiadała swój zamek lub wkładkę, wtedy koszt takiej usługi będzie o wiele niższy.

Najtańszym rozwiązaniem jest wymiana zwykłej wkładki. Ceny takiej usługi rozpoczynają się od 200 złotych netto w górę. Jeżeli chcesz zamontować w drzwiach swojego domu nowy zamek z atestem, bądź wpuszczany zamek klasy C, to za usługę przyjdzie nam zapłacić od 370 złotych w górę.

Pamiętaj! Potrzebujesz nowy zamek lub nową wkładkę w drzwiach swojego domu lub mieszkania? Skontaktuj się z nami. Możesz kupić zamek bezpośrednio u naszego ślusarza lub w naszym stacjonarnym sklepie. Pogotowie zamkowe działa w Krakowie przez cały tydzień.

Anna Morkisz
Anna Morkisz
2024-05-09
Pod tym adresem nie ma ślusarza ani sklepu. Działa tylko telefon - odbiera pani, która przyjmuje zgłoszenie. Terminy szybkie, nawet tego samego dnia. Do sklepu - po wkładkę - trzeba jechać na Bronowice. Ceny wkładek dosyć wysokie, za wymianę wkładek w dwóch mieszkaniach zapłaciłam łącznie 1400zl (po 250zl wymiana).
Robert S
Robert S
2024-04-08
Bardzo polecam! Niedziela, godzina 6 rano, jako jedyni odebrali telefon i przyjechali na usługę. Bez problemu i przede wszystkim profesjonalnie. Gorąco polecam tę firmę i Pana serwisanta Łukasza.
Krzysztof Sowa
Krzysztof Sowa
2024-02-09
Bardzo dobry fachowiec popsute drzwi zostały naprawione w 2 godziny mimo iż poprzedni pseudo fachowcy twierdzili że do tych drzwi nie ma już części. Polecam
Валера Сокуренко
Валера Сокуренко
2023-11-26
Szybkie profesjonalne otwarcie drzwi, polecam Pana Marka
Nadiia Kutia
Nadiia Kutia
2023-11-26
Polecam Pana Marka do zatrzaśniętej drzwie
Alicja Zmarła
Alicja Zmarła
2023-11-25
Pan Marek, zjawil sie w 30 minut od telefonu, otworzyl drzwi w 10 min. Bardzo polecam :)
Marcin S
Marcin S
2023-11-24
Błyskawiczne otwarcie zamka w samochodzie przez Pana Marka :))
Weronika Kolaczewska
Weronika Kolaczewska
2023-11-24
Przemiły Pan Marek błyskawicznie pojawił się na miejscu, gdzie zatrzasnęłam kluczki w samochodzie i w moment otworzył moje autko. Zdecydowanie polecam ❤️❤️

Czy warto samodzielnie wymienić zamek w drzwiach?

Wielu z nas, chcąc wymienić zamek w drzwiach wejściowych robi to na własną rękę. Nie zawsze kończy się to dobrze. Czasami zamek jest źle zamontowany, przez co nie daje nam pełnego zabezpieczenia. Doświadczenie pokazuje nam, że wymiana zamka w drzwiach na własną rękę nie jest dobrym rozwiązaniem i w takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy ślusarza. Fachowiec, który podejmie się wykonania zlecenia, dokona wymiany zamka lub wkładki w sposób profesjonalny i zgodny z zaleceniami producenta.

Aby samodzielnie wymienić zamek do drzwi dobrze mieć w takiej sytuacji jakiekolwiek doświadczenie. O ile wymiana zamka w drzwiach antywłamaniowych wydaje się bardziej skomplikowana, o tyle w przypadku zamków wpuszczanych lub nawierzchniowych sporo osób zabiera się do tego samodzielnie. Niestety towarzyszy temu brak doświadczenia i świadomości, że przy nawet najmniejszym błędzie zamek do drzwi nie będzie działał prawidłowo, i tym samym nie da wysokiego poczucia bezpieczeństwa, jakiego się od niego wymaga.

Dostępni przez 7 dni w tygodniu

Pogotowie zamkowe w Krakowie pracuje przez całą dobę przez 7 dni w tyg. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby w zakresie usług ślusarskich – montaż i wymiana wkładki lub zamka w drzwiach wykonujemy perfekcyjnie. Wystarczy zgłosić do nas po nr. tel. 600-277-499

Usługi ślusarskie, które wykonujemy:

Sprzedaż antywłamaniowych zamków Kraków

Nasze Pogotowie ślusarskie posiada również w sprzedaży nowoczesne zamki i wkładki do drzwi takich producentów jak – GERDA, MOTTURA, KESO, IKON, DIERRE, SALTO, EffEff, LOB oraz innych marek.

Potrzebujesz sprawdzonego zabezpieczenia Twoich drzwi? Skontaktuj się z nami. Pomoc oferowana przez naszych ślusarzy jest niezastąpiona. Pomożemy dobrać zamek do Twoich drzwi tak by zapewnił Ci bezpieczeństwo.

Pogotowie ślusarskie w Krakowie dostępne jest pod numerem telefonu 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: