Montaż i wymiana zamków Kraków 24h

Kto wymieni zamek?

montaz-wymiana-zamkow-krakowMontaż i wymiana zamków to powszechnie poszukiwana usługa ślusarska. Pogotowie zamkowe w Krakowie zarówno montaż zamków, jak i wymianę zamków realizuje codziennie. Naszymi Klientami w tym zakresie są osoby prywatne, instytucje oraz firmy.

Zawsze warto wybrać sprawdzonego i doświadczonego ślusarza, który przyjedzie i sprawnie wykona zakładanie zamków. Pogotowie zamkowe Kraków to firma zatrudniająca najwyższej klasy ślusarzy, którzy doskonale znają się na montażu i wymianie zamków antywłamaniowych Gerda. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Nam z powodzeniem można powierzyć montaż zamków i wymianę zamków. To, oprócz naprawy zamków, najczęściej realizowana przez nasz zespół usługa ślusarska.
Naszym Klientom polecamy szczególnie montaż i wymianę zamków Gerda, zamków Mottura oraz zamków Dierre. Według nas, są to najlepsze dostępne na polskim rynku firmy oferujące sprawdzone mechanizmy doskonale zabezpieczające przed włamaniem i kradzieżą.

Pogotowie zamkowe – ślusarz od zadań specjalnych

Pogotowie zamkowe w Krakowie realizuje bogatą ofertę usług ślusarskich. Wśród nich znaczące miejsce zajmuje bardzo specjalistyczne awaryjne otwieranie drzwi. Ten rodzaj zadań cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów.
W ramach na szych usług ślusarskich wykonujemy m.in. awaryjne otwieranie samochodów. Ta usługa skierowana jest do osób, które zatrzasnęły kluczyki wewnątrz pojazdu. Innym zleceniem  jest awaryjne otwieranie mieszkań. Oba wyżej wymienione  rodzaje zadań wymagają wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia i nowoczesnych narzędzi – Pogotowie zamkowe Kraków wszystko to gwarantuje.

montaz-zamkowwymiana-zamkow

Dostępni przez cała dobę

Pogotowie zamkowe w Krakowie pracuje przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby w zakresie usług ślusarskich – montaż zamków w drzwiach wykonujemy perfekcyjnie. Wystarczy zgłosić do nas po nr. tel. 600-277-499

Inne usługi ślusarskie, które wykonujemy:

Pogotowie Zamkowe w Krakowie dostępne jest pod numerem telefonu: 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: