Montaż i wymiana zamków Kraków Bronowice

Fachowcy od zamków – pogotowie ślusarskie na Bronowicach

montaz-wymiana-zamkow-krakow bronowicePogotowie ślusarskie tworzy grupa wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy systematycznie doszkalają swoje umiejętności zawodowe. Posiadamy olbrzymie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas 20 lat obecności na rynku. Wciąż jednak szkolimy się, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi, jakie pojawiają się na branżowym rynku.
Szeroki wachlarz usług, jakie świadczymy na Bronowicach w Krakowie, szybka i sprawna obsługa Klientów – charakteryzują naszą firmę. Wykonujemy montaż i wymianę zamków. Podczas pracy dysponujemy wyłącznie nowoczesnym sprzętem, który daje nam szereg możliwości, w tym bezinwazyjnego otwierania drzwi i zamków. Po fachowo wykonanej usłudze na stolarce drzwiowej nie znajdą Państwo najmniejszego śladu naszej ingerencji. Wymiana zamków to nasza codzienna praca w tej dzielnicy miasta. Montaż zamków wykonamy profesjonalnie i z dbałością Państwa mienie. Zakładanie zamków to nasza specjalność.

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego precyzyjnie wykonujemy wszelkiego rodzaju montowanie zamków. W swojej stałej ofercie posiadamy zamki doskonałych, renomowanych producentów. Zamki Dierre, zamki Gerda i zamki Mottura – te marki gwarantują Państwu najwyższy stopień bezpieczeństwa! Dlatego bazujemy na urządzeniach zamkowych tak dobrych i sprawdzonych marek.
Pogotowie ślusarskie wykonuje również awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie samochodów oraz usługi napraw zamków. Ponadto serwisujemy zamki i instruujemy Klientów jak o nie dbać, by działały sprawnie przez wiele kolejnych lat.
 
Szkolimy naszą kadrę
Na rynku usług ślusarskich z powodzeniem funkcjonujemy od ponad 20 lat, w tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie zawodowe. Obecnie uczestniczymy w szkoleniach branżowych, które dają nam świeżą wiedzę na temat nowinek technicznych pojawiających się na polskim rynku. Dzięki temu, że szkolimy się, potrafimy otworzyć każdy mechanizm zamkowy i wszystkie drzwi, wybawiając Państwa z kłopotliwej sytuacji z zamkiem. Polecamy się.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na dzielnicy Bronowice to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

24 h / dobę
Pogotowie zamkowe na krakowskich Bronowicach pracuje 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także w niedziele i święta. Śmiało do nas dzwońcie po godzinie 22 – odbierzemy połączenie i przyjedziemy na miejsce zgłoszenia awarii. Nasz telefon 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: