Montaż i wymiana zamków Wieliczka

Usługi ślusarskie na najwyższym poziomie

montaz-wymiana-zamkow-krakow wieliczkaW Wieliczce tworzymy profesjonalne pogotowie zamkowe, zatrudniające wyłącznie najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy z bogatą wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Znamy się na wykonywanym zawodzie. Szybko, sprawnie i bezinwazyjnie zajmujemy się awariami zamków. Posiadamy szeroką wiedzę na temat ślusarstwa, gdyż na rynku usług ślusarskich sprawnie funkcjonujemy od ponad 20 lat.
Nasi ślusarze to najlepsi fachowcy w branży. Montaż i wymiana zamków jest naszą specjalnością. Także wymiana zamków to codzienna praca ślusarzy w tej części Małopolski. Montaż zamków wykonujemy precyzyjnie i z dbałością o Państwa mienie. Dbamy także o bezpieczeństwo naszych Klientów. Tylko solidnie zamontowany zamek gwarantuje bowiem wysoki poziom bezpieczeństwa – a my taką usługę Państwu oferujemy. Zakładanie zamków jest także zadaniem ślusarskim, jakiego podejmujemy się tu każdego dnia.
Wykonujemy montowanie zamków, a naszym Klientom polecamy urządzenia zamkowe znanych i renomowanych producentów. W stałej sprzedaży posiadamy zamki Gerda, zamki Dierre i zamki Mottura. Jest to doskonały sprzęt, gwarantujący Państwu bezpieczeństwo na co dzień.
Pogotowie ślusarskie, na Państwa życzenie, wykona także awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań, a także awaryjne otwieranie samochodów. Naprawa zamków oraz ich serwisowanie również należą do naszych codziennych zadań ślusarskich, jakich chętnie się podejmujemy.

Doświadczona kadra ślusarska
Pogotowie ślusarskie w Wieliczce to zespół doświadczonych ślusarzy, znających się na wykonywanym zawodzie. Nasi fachowcy do specjaliści od ślusarstwa. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyliśmy podczas 20 lat obecności na branżowym rynku. Obecnie doszkalamy swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych, cyklicznie prowadzonych szkoleniach zawodowych. Dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu stanowimy silną konkurencję wobec firm świadczących usługi ślusarskie.


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Wieliczce to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Całodobowa praca
Pogotowie zamkowe w Wieliczce czynne jest przez całą dobę. Dyżurujemy 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu. Usługi ślusarskie wykonujemy także w niedziele i wszystkie święta. Jednym słowem – jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, gdy konieczna jest szybka i profesjonalna pomoc przy zaciętym lub zepsutym zamku. Polecamy się! Zadzwoń 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: