Awaryjne otwieranie samochodów Wieliczka

Otworzymy każde auto

awaryjne-otwieranie-samochodow-krakow wieliczkaŚlusarstwo to nasza praca i pasja. Od lat pomagamy Klientom w trudnych sytuacjach z zaciętym lub zepsutym zamkiem. Pogotowie zamkowe w Wieliczce to zespół doskonale przeszkolonych i wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy znają się na wykonywanym przez siebie zawodzie. O każdej porze dnia i nocy przyjeżdżamy na miejsce zgłoszenia awarii, by sprawnie uporać się z problemem.
Podejmujemy się również awaryjnych otwarć na drodze. Zatrzaśnięte klucze wewnątrz pojazdu to prawdziwy problem. Klienci często zastanawiają się kto może udzielić im szybkiej i profesjonalnej pomocy. Bywa, że decydują się na pomoc przypadkowej osoby, jednak wówczas liczyć się muszą ze stratami i dodatkowymi kosztami, jakie z pewnością poniesie właściciel pojazdu.
W takiej awaryjnej sytuacji najlepiej sprawdzi się wykwalifikowana kadra pogotowia zamkowego! Doświadczony ślusarz szybko i sprawnie upora się z problemem. Awaryjne otwieranie aut jest bowiem naszą specjalnością. Każdą tego typu usługę wykonujemy bezinwazyjnie, z wykorzystaniem najlepszego, nowoczesnego sprzętu. Co więcej, na lakierze auta, po wykonaniu awaryjnego otwierania samochodów, nie znajdą Państwo najmniejszej rysy, czy zadrapania.

Otwieranie samochodów to nasza codzienna praca, jaką wykonujemy w tej części Polski. W profesjonalny sposób przeprowadzimy usługę otwierania aut wszystkich marek. Na Państwa zlecenie wykonamy otwieranie samochodu – każdej marki popularnej, ale i samochodów luksusowych. Podejmujemy się otwarcia często spotykanych na polskich drogach aut typu Volkswagen, Fiat czy Skoda, ale nie straszne są nam także samochody luksusowe, na przykład Porsche, Mercedes, a nawet Ferrari. Pomożemy Państwu w każdej awaryjnej sytuacji z zamkiem!
Pogotowie ślusarskie wykonuje również awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań, a także montaż i wymianę zamków oraz naprawianie zamków – każdego rodzaju i wszystkich marek.

Profesjonalni ślusarze
Pogotowie zamkowe w Wieliczce to zgrany zespół wykwalifikowanych, profesjonalnych ślusarzy. Posiadamy olbrzymie doświadczenie zawodowe, lecz wciąż wzbogacamy naszą wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach branżowych. Jesteśmy na bieżąco z nowościami technicznymi pojawiającymi się na rynku oraz  znamy nowe metody awaryjnych otwarć. Będąc w trudnej sytuacji z zaciętym zamkiem samochodowym, warto skorzystać z naszej bogatej wiedzy i doświadczenia zawodowego. Sprawnie pomożemy w pozbyciu się tego typu problemu.


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Wieliczce to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

24 h / dobę
Pogotowie ślusarskie w Wieliczce pracuje 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, gdy zdarzy się awaria zamka. Śmiało można do nas zadzwonić nawet w środku nocy, przyjedziemy na miejsce zgłoszenia awarii i szybko uporamy się z problemem – 600-277-499. Polecamy nasze profesjonalne usługi ślusarskie.

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: