Awaryjne otwieranie samochodów Kraków Swoszowice

Zamki samochodów także ulegają awariom

awaryjne-otwieranie-samochodow-krakow swoszowiceChwila nieuwagi i… nieszczęście gotowe. Często zdarza się, iż Klienci przypadkowo zatrzaskują kluczyki wewnątrz samochodu, uniemożliwiając jego swobodne otwarcie. To trudna sytuacja, w której pomóc może wyłącznie profesjonalny i wykwalifikowany ślusarz. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich, gdyż dysponujemy nowoczesnym sprzętem ślusarskim, dającym nam między innymi możliwości bezinwazyjnego otwarcia każdego auta. Po naszej pracy na lakierze samochodu nie znajdą Państwo najmniejszego śladu. My nie podrażamy kosztów zlecenia.

Awaryjne otwieranie aut to nasza specjalność. Codziennie nasi ślusarze wykonują awaryjne otwieranie samochodów. Otwieranie aut przy użyciu dobrego jakościowo, nowoczesnego sprzętu, nie generuje niepotrzebnych dodatkowych kosztów. Otwieranie samochodów wykonujemy szybko, sprawnie i zawsze bezinwazyjnie.
Pogotowie ślusarskie, jakie tworzymy świadczy szeroki wachlarz usług, wśród których znajduje się profesjonalne otwieranie samochodu oraz awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań, jak również montaż i wymiana zamków. Nasi ślusarze podejmą się napraw zamków oraz ich serwisowania.

Najlepsi ślusarze na rynku
Pogotowie zamkowe na Swoszowicach w Krakowie tworzą najlepsi, wysoko wykwalifikowani ślusarze, posiadający duże doświadczenie zawodowe. Szkolimy się, by jak najlepiej pomagać Klientom w trudnych sytuacjach z zamkiem.
Jesteśmy najlepszymi ślusarzami na rynku, posiadającymi szeroką wiedzę teoretyczną i co najważniejsze – praktyczną. Profesjonalizm i dbałość o Państwa mienie są naszymi domenami. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo, stąd nasza skrupulatność we wszystkich czynnościach związanych z zamkiem.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Swoszowicach to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Pracujemy 24 godziny na dobę
Pogotowie zamkowe Kraków Swoszowice dyżuruje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i wszystkie święta. Jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę, zawsze gdy konieczna jest nasza fachowa ingerencja. Telefon do pogotowia ślusarskiego 600-277-499
Zadzwoń nawet w środku nocy – przyjedziemy by pomóc!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: