Awaryjne otwieranie samochodów Kraków Prądnik Czerwony

Awaryjne otwarcia aut – to nasza specjalność

awaryjne-otwieranie-samochodow-krakow pradnik czerwonyZatrudniamy najlepszych ślusarzy na rynku – jesteśmy profesjonalnym pogotowiem zamkowym w Krakowie dzielnica Prądnik Czerwony. Nasi ślusarze posiadają olbrzymie doświadczenie zawodowe, które obecnie wzbogacane jest podczas szkoleń, w których systematycznie uczestniczą.

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem aut. Nasi ślusarze tak wykonają zlecenie, że na lakierze auta nie znajda Państwo żadnej rysy. Wybawią Państwa z kłopotliwej sytuacji z zamkiem. Niekiedy chwila nieuwagi sprawia, że Klienci zatrzaskują kluczyki wewnątrz auta. Wówczas samochód zamyka się, a właściciel nie może dostać się do jego wnętrza. Klienci szukają wówczas pomocy, prosząc o jej udzielenie nierzadko przypadkowych przechodniów. Niestety taka osoba może wyrządzić więcej szkody, niż pożytku. Niefachowa pomoc może także podrożyć koszt zlecenia. My, dbając o Państwa mienie, posługujemy się najnowszym sprzętem, który umożliwia nam bezinwazyjne wykonywanie wszelkich powierzonych nam zadań.
Pogotowie ślusarskie świadczy również usługi w zakresie awaryjnego otwierania mieszkań, awaryjnego otwierania drzwi, montażu i wymiany zamków oraz naprawy zamków. Serwisujemy zamki i prowadzimy sprzedaż doskonałej jakości urządzeń zamkowych. Polecamy się do wszelkiego rodzaju prac ślusarskich.

Profesjonalna kadra ślusarska
Pogotowie ślusarskie to zespół doskonale przeszkolonych, profesjonalnych ślusarzy z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, które wzbogacamy uczestnicząc w szkoleniach branżowych. Na rynku usług ślusarskich jesteśmy najlepsi! Pomagamy Klientom w każdej trudnej sytuacji z zamkiem. Znamy wszystkie mechanizmy zamkowe i drzwiowe dostępne na polskim rynku. Podejmujemy się również awaryjnego otwierania samochodów marek popularnych i luksusowych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do otwarcia!

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na dzielnicy Prądnik Czerwony to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

24 h / dobę
Pracujemy dla Państwa 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do dyspozycji także w niedziele i święta. Śmiało można do nas dzwonić po godzinie 22, odbierzemy połączenie i z pewnością od razu zjawimy się na miejscu zgłoszenia. Usuniemy każdą awarię zamka, w tym samochodowego. Polecamy się. Telefon 600-277-499 Skontaktuj się z nami! Całodobowe pogotowie zamkowe poleca swoje usługi ślusarskie.

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: