Awaryjne otwieranie mieszkań Wieliczka

Zacięty lub zepsuty zamek? Zadzwoń

awaryjne-otwieranie-drzwi-krakow wieliczkaPogotowie zamkowe w Wieliczce tworzą specjaliści od ślusarstwa. Doświadczony i dobrze przeszkolony ślusarz z pewnością pomoże Państwu w każdej trudnej sytuacji z zamkiem.
Zdarza się, że zacinający się zamek psuje się uniemożliwiając swobodne otwarcie drzwi. W takiej nagłej sytuacji dobrze jest skontaktować się z doświadczonym ślusarzem, który przyjedzie na miejsce zgłoszenia awarii i oceni sytuację. Z pewnością też dobierze optymalną metodę naprawczą lub sprawnie wykona awaryjne otwieranie drzwi.

Zatrudniani przez nas ślusarze to specjaliści, którzy nagminnie wykonują awaryjne otwieranie mieszkań. Pogotowie zamkowe jakie tworzymy, w tym zakresie pomogło już szerokiej grupie Klientów z całej Polski. Otwieranie mieszkań jest naszą specjalnością, podobnie jak sprawne i bezinwazyjne otwieranie drzwi. Jeśli zajdzie taka konieczność, wykonamy także awaryjne otwieranie zamków.
Ślusarstwem zajmujemy się od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy cenne umiejętności praktyczne i wiedzę na temat metod otwierania drzwi oraz zamków. Pomagamy Klientom w każdej trudnej sytuacji z zamkiem.
Pogotowie ślusarskie wykona także awaryjne otwieranie samochodów, montaż i wymianę zamków oraz naprawę zamków. Ponadto do naszych codziennych usług ślusarskich należy serwisowanie zamków; prowadzimy też sprzedaż zamków renomowanych producentów, takich jak Gerda, Dierre oraz Mottura. Polecamy się!

Profesjonalna kadra
Pogotowie zamkowe w Wieliczce stawia na profesjonalizm. Szkolimy zatrudnianych przez nas ślusarzy, by byli na bieżąco ze wszystkimi nowinkami jakie pojawiają się na ślusarskim rynku. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie pomóc Klientom w każdej sytuacji z zepsutym zamkiem. Polecamy się do awaryjnego otwierania drzwi wejściowych, w skrzynkach pocztowych lub w niewielkich kasetkach na kosztowności. Dla nas nie istnieją drzwi, których nie można otworzyć – z powodzeniem poradzimy sobie z każdym mechanizmem drzwiowym!

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Wieliczce to:

Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Całodobowe dyżury ślusarskie
Pogotowie zamkowe w Wieliczce pełni całodobowe dyżury ślusarskie. Pracujemy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Nasz telefon 600-277-499 czynny jest także w niedziele i święta, zatem mogą Państwo liczyć na naszą pomoc zawsze, gdy zajdzie konieczność wykonania usługi ślusarskiej przy zepsutych drzwiach lub zamkach.

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: