Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Podgórze

Profesjonalni ślusarze

awaryjne-otwieranie-drzwi-krakow podgorzeProfesjonalni ślusarze z olbrzymim doświadczeniem zawodowym to grupa fachowców, jacy na Podgórzu w Krakowie tworzą pogotowie zamkowe. Na rynku usług ślusarskich działamy z powodzeniem od ponad 20 lat. W tym czasie zyskaliśmy bogate doświadczenie zawodowe, które obecnie uzupełniane jest przez nasz udział w szkoleniach zawodowych. Dzięki szerokiej wiedzy potrafimy Klientom pomóc w każdej trudnej sytuacji z zamkami i drzwiami.

Awaryjne otwieranie drzwi to nasza specjalność. Z powodzeniem otwieramy drzwi wejściowe w domach i mieszkaniach, ale i każde inne – na klatkach schodowych, w skrzynkach pocztowych, czy niewielkich rozmiarów kasetkach na pieniądze i biżuterię. Jesteśmy najlepszymi fachowcami na rynku, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do otwarcia. Wykonujemy także awaryjne otwieranie mieszkań. Mogą Państwo skontaktować się z nami o każdej porze dnia i nocy, zawsze przyjmiemy zgłoszenie i niezwłocznie przyjedziemy pod wskazany adres, by usunąć awarię zamka.
Otwieranie mieszkań oraz otwieranie drzwi jest specjalnością zatrudnianych przez pogotowie zamkowe ślusarzy. Otwieranie zamków to zadanie jakiego podejmujemy się każdego dnia w tej dzielnicy stolicy Małopolski.
Pogotowie ślusarskie, na Państwa zlecenie, wykonuje także awaryjne otwieranie samochodów, montaż i wymianę zamków oraz naprawę zamków. Do naszych codziennych obowiązków nalezą też serwisowanie zamków i sprzedaż zamków Gerda, zamków Mottura oraz zamków Dierre. Polecamy się!

Szkolimy się dla Was!
Pogotowie ślusarskie Kraków Podgórze zatrudnia tylko najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy posiadają bogate doświadczenie zawodowe. Na rynku usług ślusarskich w tym mieście jesteśmy najlepsi, ponieważ posiadane doświadczenie wzbogacamy wiedzą ze szkoleń zawodowych, w których systematycznie uczestniczymy.
Szkolimy zatrudnianych przez nas fachowców, by zawsze byli na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi oraz najnowszymi sposobami awaryjnych otwarć. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia zawodowego.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Podgórze to:

Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

24 h / dobę
Pogotowie ślusarskie Kraków dzielnica Podgórze pełni całodobowe dyżury ślusarskie. Pracujemy dla Państwa 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu, wliczając niedziele i wszystkie święta. Warto zapisać numer do nas 600-277-499 – przyjedziemy o każdej porze dnia i nocy, by pomóc w sprawnym usunięciu awarii zamka!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: