Montaż i wymiana zamków Kraków Prądnik Biały

Ślusarze z pasją to my!

montaz-wymiana-zamkow-krakow pradnik bialyMontaż i wymiana zamków, awaryjne otwieranie samochodów, zakładanie zamków na krakowskim Prądniku Białym – to wszystko u nas! W Pogotowiu zamkowym pracują wyłącznie profesjonalni ślusarze, którzy mają za sobą lata doświadczenia w branży. To dlatego każda wykonana przez nas usługa w 100% satysfakcjonuje Klientów.
Do dyspozycji oraz w stałej sprzedaży naszej firmy  posiadamy sprzęt najwyższej klasy – zamki Gerda, zamki Dierre, zamki Mottura. Gdy zdarzy się usterka zamka w drzwiach, nasi ślusarze przybywają wręcz błyskawicznie, by ją wyeliminować. Pogotowie zamkowe gwarantuje Państwu bezpieczeństwo, komfort i spokojny sen. Nasi ślusarze zachęcają do skorzystania z profesjonalnych usług ślusarskich, jakie oferują w tej dzielnicy miasta!

Ślusarz potrzebny od zaraz?
Ślusarze pracujący w Pogotowiu zamkowym Kraków dzielnica Prądnik Biały to najlepsi fachowcy na rynku. Regularnie biorą także udział w specjalistycznych branżowych szkoleniach, by poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności.
Warto wiedzieć, czym się zajmujemy. Montaż i wymiana zamków, awaryjne otwieranie mieszkań, zakładanie zamków– tym trudnimy się każdego dnia.
U nas zawsze znajdą Państwo sprzęt najlepszych marek – zamki Gerda, zamki Dierre, zamki Mottura. Warto postawić na fachowość, doświadczenie i pasję, wybierając prowadzone przez nas pogotowie zamkowe. Gwarantujemy zadowolenie z każdej wykonanej przez nas usługi!

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na dzielnicy Prądnik Biały to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Całodobowo, solidnie, szybko!
Z dumą oznajmiamy, iż ślusarze zatrudnieni w pogotowiu ślusarskim pracują dla Państwa nieprzerwanie – przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nigdy nie wiemy, kiedy zdarzy się awaria zamka i potrzebna będzie nasza fachowa pomoc i wsparcie.
Czym się zajmujemy? Awaryjne otwieranie mieszkań, montaż i wymiana zamków, zakładanie zamków Kraków Prądnik Biały. Dysponujemy także najlepszym sprzętem, który daje nam szereg możliwości, w tym bezinwazyjnego wykonywania powierzonych nam zadań. W stałej sprzedaży posiadamy zamki Gerda, zamki Mottura, zamki Dierre – urządzenia zamkowe najlepszych, renomowanych firm, gwarantujących Państwu wysoki stopień bezpieczeństwa.
Dla naszych ślusarzy praca jest jednocześnie pasją. Pogotowie zamkowe zaprasza! W przypadku awarii wystarczy zadzwonić, telefon do nas 600-277-499

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: