Montaż i wymiana zamków Kraków Dębniki

Montujemy zamki

montaz-wymiana-zamkow-krakow debnikiPogotowie zamkowe Kraków dzielnica Dębniki to najlepsi ślusarze na rynku, którzy podejmują się wszelkiego rodzaju awaryjnych otwarć oraz innych prac ślusarskich. Podczas pracy dysponujemy wyłącznie najnowszym sprzętem, który daje nam wiele możliwości, w tym bezinwazyjnego wykonywania powierzonych nam zadań. Jesteśmy wykwalifikowanymi ślusarzami, którzy z wielkim zaangażowaniem podchodzą do powierzonych zadań. Montaż i wymiana zamków należą do naszych specjalności. Nasi ślusarze podejmą się tego typu czynności, a Państwo mogą mieć pewność, iż zadanie zostanie wykonane z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Wymiana zamków – tym zajmujemy się każdego dnia. Profesjonalnie, szybko i z dbałością o Państwa mienie wykonamy montaż zamków i zakładanie zamków. W stałej ofercie naszej firmy znajdują się zamki Gerda, zamki Dierre oraz zamki Mottura. Pogotowie ślusarskie, na Państwa zlecenie, wykona awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań oraz naprawę zamków. Do naszych obowiązków należy także awaryjne otwieranie samochodów. Polecamy się do wszelkiego rodzaju prac ślusarskich – jesteśmy skrupulatni i staranni, do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie!

Szkolimy się dla Was
Pogotowie zamkowe na Dębnikach w Krakowie to wysoko wykwalifikowani ślusarze, którzy posiadają długoletnie doświadczenie zawodowe. Dzięki temu znamy wszystkie modele zamków i drzwi, jakie dostępne są na polskim rynku. Specjalizujemy się w awaryjnych otwarciach oraz montażu i wymianie zamków. Jesteśmy najlepszymi ślusarzami, którzy uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych, nabywają wiedzę dotyczącą najnowszych metod awaryjnych otwarć i napraw zamków. Polecamy się!


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Dębniki to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Pracujemy 24 h / dobę
Pogotowie ślusarskie pełni całodobowe dyżury ślusarskie, pomagając Klientom w usuwaniu awarii zamków. Jesteśmy dyspozycyjni zawsze, gdy zdarzy się awaria zamka. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług ślusarskich. Telefon 600-277-499
Zawsze, gdy znajda się Państwo w kłopotliwej sytuacji, bo zamek psuje się lub zacina, warto skontaktować się ze specjalistą, który przyjedzie na miejsce zdarzenia i sprawnie usunie awarię!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: