Naprawa zamków Kraków Dębniki

Naprawimy każdy zamek!

naprawa-zamkow-drzwi-krakow debnikiPogotowie ślusarskie Kraków dzielnica Dębniki to najlepsi fachowcy na rynku. Nasi ślusarze zawsze z wielką starannością podchodzą do wykonywanego przez siebie zawodu. Potrafią otworzyć każdy zamek i wszystkie modele drzwi. Ponadto podejmują się naprawy zamków. Prowadzimy także serwis zamków.
Posiadamy rozległą wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobyte podczas 20-tu lat obecności na rynku ślusarskim. Posiadane umiejętności wykorzystujemy podczas codziennej pracy przy usuwaniu awarii zamków.
Naprawianie zamków jest codzienną czynnością, jaką wykonujemy w tej dzielnicy miasta. Prowadzimy serwis Dierre i serwis Gerda, renomowanych producentów, którzy gwarantują Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa.

Warto zaufać profesjonalnej kadrze ślusarskiej, posiadającej olbrzymie doświadczenie zawodowe. Nasi ślusarze to wykwalifikowani fachowcy, znający każdą metodę awaryjnego otwarcia drzwi i zamków. Profesjonalnie podchodzą do każdego wykonywanego przez siebie zlecenia.
Do naszych stałych prac należą awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów. Wykonujemy także montaż i wymianę zamków, zajmujemy się także ich serwisowaniem.

Wykwalifikowani ślusarze
Zatrudniani przez nas ślusarze to doskonali, wysoko wykwalifikowani fachowcy, którzy podejmą się wykonania każdego awaryjnego otwarcia zamka drzwi w mieszkaniu lub samochodzie. Pomagamy Klientom w każdej trudnej sytuacji z zamkiem. Szkolimy się, dlatego posiadamy rozległą wiedzę na temat ślusarstwa. Potrafimy sprawnie i bezinwazyjnie montować i wymieniać zamki oraz tak wykonać awaryjne otwieranie samochodów, że na lakierze auta nie znajdą Państwo żadnego zadrapania, czy nawet najmniejszej rysy. Polecamy swoje profesjonalne usługi ślusarskie!

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Dębniki to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Pracujemy przez całą dobę
Pogotowie zamkowe na Dębnikach w Krakowie dyżuruje przez całą dobę. Jesteśmy pod telefonem przez 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Jeśli zdarzy się Państwu awaria zamka, skontaktujcie się z nami, telefon 600-277-499 Polecamy się!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: