Naprawa zamków Kraków Bieńczyce

Naprawa zamka? Pomożemy!

naprawa-zamkow-drzwi-krakow bienczyceZepsuty zamek w drzwiach to spory problem – może bowiem stanowić swego rodzaju zaproszenie dla złodzieja. Jednak jest na to rada – wystarczy po prostu wezwać Pogotowie zamkowe Kraków – Bieńczyce.
Jesteśmy zgranym teamem profesjonalnych ślusarzy, którzy o zamkach wiedzą wszystko.
Zajmujemy się naprawą zamków oraz serwisem zamków. Nie obce są nam także inne usługi ślusarskie, takie jak:  awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie mieszkań czy montaż i wymiana zamków.
Prowadzimy profesjonalny serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre. Ta usługa sprawi, że zamek u Twoich drzwi przez wiele lat będzie pracował bezawaryjnie.
Warto postawić na doświadczenie i pasję, wybierając Pogotowie zamkowe na krakowskiej dzielnicy Bieńczyce. Zapraszamy! Nasi ślusarze pomogą każdemu!

Profesjonalna pomoc ślusarska!
W Pogotowiu zamkowym Kraków – Bieńczyce pracują tylko najlepsi ślusarze z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy bowiem na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług ślusarskich. Fachowcy zatrudnieni u nas często uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach branżowych, by stale poszerzać swą wiedzę.
Czym się zajmujemy? Realizujemy bogaty wachlarz usług ślusarskich, w ramach których, oprócz serwisu zamków i naprawiania zamków, wykonujemy także awaryjne otwieranie aut, otwieranie mieszkań oraz montaż i wymianę zamków.
Prowadzimy dla Państwa także specjalistyczny serwis zamków Dierre oraz serwis zamków Gerda.
Konkurencję pozostawiliśmy daleko w tyle. Warto przekonać się o tym i wybrać Pogotowie zamkowe w Krakowie w Bieńczycach. Zapraszamy – nasi ślusarze pomogą każdemu!


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Bieńczyce to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Ślusarze z pasją – tylko u nas!
Niespodziewana awaria zamka może zdarzyć się w każdym momencie. Dlatego zdecydowaliśmy, aby ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym Kraków Bieńczyce byli do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Aby skorzystać z naszych usług ślusarskich wystarczy zadzwonić – tel. 600-277-499. Nasi ślusarze szybko przybędą na miejsce, aby fachowo wyeliminować każdą usterkę. Zapraszamy!

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: