Naprawa zamków Kraków Grzegórzki

Naprawiamy zamki jak nikt inny!

naprawa-zamkow-drzwi-krakow grzegorzkiPogotowie zamkowe na Grzegórzkach w Krakowie świadczy szeroki zakres usług ślusarskich. Podejmiemy się każdego zadania, w którym zamek odgrywa główną rolę. Jesteśmy profesjonalnymi ślusarzami, którzy posiadają olbrzymie doświadczenie zawodowe, które obecnie jest wzbogacane licznymi szkoleniami zawodowymi.
Naprawa zamków to nasza codzienna praca. Naszym Klientom oferujemy również usługę serwisową. Prowadzimy na Grzegórzkach w Krakowie serwis zamków. Naprawianie zamków to także nasza codzienna praca. Serwis Gerda oraz serwis Dierre są naszymi codziennymi obowiązkami.

Podczas pracy dysponujemy najnowszym sprzętem, który daje nam wiele możliwości, w tym bezinwazyjnego wykonywania powierzonych nam zadań. Zawsze starannie i precyzyjnie usuwamy każdą awarię zamka. Dla nas Państwa bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego polecamy się do wszelkiego rodzaju prac ślusarskich – od awaryjnego otwierania mieszkań, awaryjnego otwierania drzwi, po awaryjne otwieranie samochodów – tym zajmujemy się każdego dnia! Ponadto do naszych obowiązków należą montaż i wymiana zamków oraz serwis zamków.

Szkolimy zatrudnianych ślusarzy
Ślusarze zatrudnieni w pogotowiu zamkowym Kraków dzielnica Grzegórzki uczestniczą w cyklicznie organizowanych szkoleniach zawodowych. Szkolimy się, bo wiemy, że tylko bieżąca wiedza w połączeniu z ogromnym doświadczeniem, dają doskonałe efekty w postaci rzetelnie wykonanej usługi. Jesteśmy profesjonalnym pogotowiem ślusarskim, godnym Państwa zaufania!

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na Grzegórzkach to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Pracujemy przez całą dobę
Pogotowie zamkowe pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w tym w niedziele i wszystkie święta. Pomożemy Państwu w każdej trudnej sytuacji z zamkiem. Polecamy się do najtrudniejszych prac ślusarskich, wymagających precyzji i użycia dobrej jakości sprzętu.
My posługujemy się najlepszym sprzętem, dlatego nasze wszystkie ingerencje są bezinwazyjne. Telefon do całodobowego pogotowia zamkowego 600-277-499 Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług zawsze, gdy przydarzy się Państwu awaria zamka.

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: