Usługi ślusarskie Kraków Nowa Huta

Gdy potrzebny jest dobry ślusarz…

slusarz-krakow nowa hutaKiedy niezbędne jest wykonanie takich usług ślusarskich, jak choćby awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, montaż i wymiana zamków czy naprawa zamków, warto postawić na profesjonalistów i wybrać Pogotowie zamkowe Kraków – Nowa Huta.
Pracują u nas znakomici fachowcy, ślusarze z wieloletnim doświadczeniem w branży, dla których żadna awaria zamka nie stanowi problemu.
Awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie aut – w tym także jesteśmy niezastąpieni. Konkurencję pozostawiliśmy daleko w tyle, a zadowolenie Klienta jest dla nas kwestią priorytetową. Nasze usługi ślusarskie są zawsze na najwyższym, światowym poziomie. Nam można zaufać! Serdecznie zapraszamy!

Profesjonalne usługi ślusarskie!
Z pewnością każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż trudno jest w dzisiejszych czasach znaleźć dobrego ślusarza. My jednak przedstawiamy znakomite rozwiązanie – jest to Pogotowie zamkowe w krakowskiej Nowej Hucie. Pracują u nas bowiem najlepsi, w pełni wykwalifikowani fachowcy z długoletnim doświadczeniem. Często uczestniczą w specjalistycznych branżowych szkoleniach, by stale poszerzać swoje umiejętności oraz wiedzę.
Czym się zajmujemy? Realizujmy wszystkie usługi ślusarskie. Awaryjne otwieranie mieszkań, montaż i wymiana zamków, awaryjne otwieranie samochodów czy naprawa zamków – tak właśnie wygląda nasza codzienność. Każde zlecenie jest dla nas ważne, żadnego z naszych Klientów nie pozostawiamy bez pomocy. Wiemy bowiem, iż awaria zamka to spory problem i dużo stresu. Jednak, gdy wybiorą Państwo Pogotowie zamkowe w Krakowie w Nowej Hucie, usterka zostanie wyeliminowana szybko, solidnie i profesjonalnie. Nasi ślusarze czekają na Państwa!


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w dzielnicy Nowa Huta to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Całodobowa pomoc ślusarska
W Pogotowiu zamkowym Kraków – Nowa Huta pracujemy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Niespodziewana awaria zamka może zdarzyć się bowiem w każdej chwili – wówczas potrzebna jest nasza szybka i fachowa pomoc. Teraz usługi ślusarskie w Nowej Hucie możesz zamówić przez telefon – wystarczy zadzwonić – tel. 600-277-499 a profesjonalny ślusarz przyjedzie wykonać awaryjne otwierani drzwi, naprawę zamków czy montaż i wymianę zamków.

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: