Usługi ślusarskie Kraków Łagiewniki

Problem z zamkiem? – Dzwoń po Pogotowie zamkowe!

slusarz-krakow lagiewnikiZamki to powszechnie wykorzystywane mechanizmy, których zadaniem jest prawidłowe zabezpieczenie majątku oraz ochrona przed wtargnięciem osób niepowołanych. Używane są wszędzie – zarówno w domach, jak i samochodach, skrzynkach pocztowych, do zapięcia rowerów, sejfów itp. Ich zastosowanie jest tak szerokie a mechanizmy tak skomplikowane, że każda sytuacja krytyczna z zamkiem (np. zepsuty mechanizm, zacięte drzwi, zatrzaśnięty zamek) wymaga interwencji sprawdzonego ślusarza.
Pogotowie zamkowe w Krakowie – Łagiewnikach to firma specjalizująca się w najwyższej jakości usługach ślusarskich. Wykonujemy zarówno najpopularniejsze usługi typu naprawa zamków oraz  montaż i wymiana zamków, jak i bardziej specjalistyczne i wymagające większej wiedzy awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów.
Generalnie żadne awaryjne otwieranie drzwi nie jest nam obce. Takie usługi ślusarskie realizujemy codziennie!

Pogotowie ślusarskie – postaw na specjalistów!
Usługi ślusarskie, jakie świadczy Pogotowie zamkowe w Krakowie w Łagiewnikach to najwyższej klasy usługi. Zatrudnieni u nas ślusarze potrafią wykonać naprawę każdego zamka – bez problemu realizują zlecenia nie tylko tradycyjnych zamków, ale także tych najbardziej skomplikowanych patentowych i zamków antywłamaniowych! Nam można zaufać!
Wszyscy nasi ślusarze to osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy w usługach ślusarskich. Naprawy zamków oraz montaż i wymianę zamków wykonujemy każdego dnia. Także awaryjne otwieranie aut to nasza codzienność.
Naszym atutem jest także rozległa branżowa wiedza, profesjonalne umiejętności oraz nowoczesne narzędzia pozwalające perfekcyjnie zrealizować wszelkie zlecenia związane z zamkami.


Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Łagiewnikach to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków  

Pogotowie zamkowe – 24 h/dobę
Pogotowie ślusarskie Kraków – Łagiewniki jest do dyspozycji Klientów przez 24 godziny na dobę. Pracujmy przez cały tydzień – także w niedziele i święta. Jeśli masz problem z zamkiem – nie zwlekaj i zadzwoń – tel. 600-277-499. W sprawach naprawy zamków czy awaryjnego otwierania drzwi można dzwonić o każdej porze! 

Usługi świadczymy w Krakowie i okolicach: