Białe włamania w Krakowie

Białe włamania w Krakowie

Czy słyszałeś kiedyś o białych włamaniach? Ten przypadek dotyczy w szczególności właścicieli zamków na klucz piórowy Dierre, które zamontowane są w drzwiach zewnętrznych. Dla części osób, które znają i polecają producenta zamków Dierre, to może być duże zaskoczenie, ale warto tutaj podkreślić, że chodzi tylko o ten jeden model, który niestety podatny jest na ingerencję niepowołanych osób. Doświadczeni ślusarze z Krakowa zdradzają, jak można zabezpieczyć się przed tzw. białym włamaniem Dierre.

Białe włamania Dierre w Krakowie – jak się przed nimi ustrzec?

W jaki sposób można zmniejszyć ryzyko, a nawet całkowicie wyeliminować problem białych włamań, który dotyczy niestety wszystkich właścicieli zamków na klucz piórowy w całym kraju? Tutaj z pomocą przychodzą profesjonalni ślusarze z Pogotowia zamkowego w Krakowie. Mówią oni o tym, że białe włamania pojawiły się wraz z momentem, kiedy złodzieje znaleźli sposób na sforsowanie zamka na klucz piórowy Dierre niemal w niezauważalny sposób. Niestety zamki do drzwi Dierre tego rodzaju okazały się podatne na manipulacje, co z czasem zebrało swoje żniwo w postaci wielu białych włamań w Krakowie i innych miastach Polski. Zamki na klucz piórowy tej rozpoznawalnej marki nie zdały egzaminu pod kątem bezpieczeństwa, więc doświadczeni ślusarze rekomendują ich wymianę na nowsze i lepiej zabezpieczone modele.

Ochrona przed białym włamaniem – wymiana zamka

Jeżeli jakiś zamek do drzwi nie działa, jak należy, najprostszym sposobem rozwiązania tej sprawy jest jego wymiana. To właśnie rozwiązanie polecają specjaliści z Pogotowia ślusarskiego w Krakowie, którzy przeprowadzili już niejeden zabieg wymiany zamków na klucz piórowy. Ślusarze pracujący w Pogotowiu zamkowym są zgodni co do tego, że dzięki wykonaniu tej usługi ślusarskiej można wyeliminować groźny problem z zamkiem. Jeśli posiadasz u siebie drzwi z zamontowanymi zamkami na klucz piórowy Dierre, lepiej od razu skontaktuj się z zaufanymi technikami z polecanego Pogotowia ślusarskiego.Wykonają oni fachowy montaż i wymianę zamków, i szybko przywrócą poziom bezpieczeństwa w Twoim domu do normy. Wymiana zamków Dierre w Krakowie należy do codziennych obowiązków ślusarzy z naszej placówki, a dzięki temu, że świadczymy usługi ślusarskie 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę, możesz skorzystać z niej praktycznie w każdym momencie. W razie potrzeby zadzwoń i zamów wymianę zamka na klucz piórowy, wybierając wraz z naszym ślusarzem bardziej zaawansowany i bezpieczniejszy model zamka do drzwi. Telefon kontaktowy: 600-277-499