Jak otworzyć samochód bez akumulatora?

Jak otworzyć samochód bez akumulatora?

Problem z zablokowanym zamkiem przez akumulator?

Ta przyczyna jest dość często spotykana w środowisku kierowców – rozładowany akumulator w aucie to nic przyjemnego, a dla wielu zwiastuje komplikacje, np. uniemożliwiając wyjazd do pracy. W każdej sytuacji istnieje rozwiązanie, natomiast faktycznie niektóre przypadki są trudniejsze od innych. Ślusarze z Krakowa spotkali się kilkukrotnie z przypadkiem wyciągnięcia akumulatora z auta w celu jego naładowania – i nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie druga część tej historii. Otóż części osób zdarza się odruchowo zamknąć maskę pojazdu, a jeżeli zamek też został zamknięty na pilot, to wtedy pojawia się większy problem i pytanie – jak otworzyć samochód bez akumulatora? Jeżeli kręcenie kluczykiem w zamku nie przynosi rezultatu, nie pozostaje nic innego jak wezwać specjalistę, który o wiele sprawniej i bezpieczniej poradzi sobie z tym kłopotem. Doświadczeni i odpowiedzialni ślusarze z Pogotowia zamkowego w Krakowie niosą pomoc w nagłych sytuacjach 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W razie kłopotu zapraszamy do kontaktu: 600-277-499

Samochód bez akumulatora z zatrzaśniętym zamkiem – co zrobić?

W omawianym przypadku najgorszym, co można zrobić, jest dać się ponieść emocjom i próbować jakichś nerwowych sposobów na otworzenie zablokowanego zamka samochodowego. Siłowe próby nigdy nie są dobrym rozwiązaniem, szczególnie jeśli kierowca narażony jest na duży stres i działa np. pod presją czasu. W takiej sytuacji lepiej postawić na profesjonalne rozwiązanie, czyli pomoc wykwalifikowanych ślusarzy, którzy znają się na awaryjnym otwieraniu samochodów – w Krakowie wykonujemy tę usługę ślusarską bardzo często. Każdy problem z zamkiem da się rozwiązać, trzeba tylko zachować trzeźwe myślenie oraz sięgnąć po sprawdzone rozwiązania. Jeżeli właściciel pojazdu nie może otworzyć go, przekręcając klucz w zamku, może to być spowodowane tym, że wystąpiła jakaś awaria wewnątrz mechanizmu albo np. zamek jest zamarznięty, co zdarza się zimą. Dobry ślusarz poradzi sobie i z taką sytuacją. Nasi technicy dysponują bezpiecznym i zaawansowanym sprzętem do awaryjnego otwierania auta, które zapewnia pożądany rezultat i nie doprowadza do szkód na karoserii czy w zamku. Bezinwazyjna praca ślusarzy z Krakowa to wizytówka Pogotowia ślusarskiego, które od wielu lat cieszy się renomą i dużym zaufaniem ze strony klientów i współpracowników.

Awaryjne otwieranie samochodu w Krakowie – 24 godziny na dobę

Zaufany punkt Pogotowia ślusarskiego w Krakowie oferuje różnego typu usługi, włącznie z awaryjnym otwieraniem samochodów i mieszkań. Powierzone obowiązki realizujemy 7 dni w tygodniu, a w nagłych przypadkach – do których należy zatrzaśnięcie drzwi w samochodzie bez akumulatora – jesteśmy w stanie zareagować nawet 24 godziny na dobę. Tym samym, jeśli taka pechowa sytuacja przydarzy Ci się w weekend albo święta, nie zwlekaj, tylko zadzwoń do zaufanych specjalistów z Pogotowia zamkowego. Zrealizujemy awaryjne otwieranie auta bez akumulatora w Krakowie najszybciej, jak to będzie możliwe. Tel.: 600-277-499.